Z V3 przestaniesz bać się mandatów

Na polski rynek wchodzą nowe, całkowicie legalne urządzenia ostrzegające przed radarami. Firma Inforad LTD., we współpracy z firmą TX Eastern Europe Sp. z o.o. wprowadza swój czołowy produkt do ostrzegania przed radarami – V3.

V3 to niewielkie urządzenie, o średnicy zaledwie 7 cm, które można z powodzeniem zamontować na desce rozdzielczej samochodu. Mimo niewielkich rozmiarów, V3 wykorzystuje technologię GPS i połączeń satelitarnych. Dzięki temu nieustannie porównuje pozycję pojazdu z bazą danych radarów. Śledzenie samochodu jest możliwe dzięki technologii GPS SiRF STAR II INFORAD. System ten ostrzega kierowcę nie tylko przed strefami w których znajdują się radary, ale także przed wszelkiego rodzaju niebezpiecznymi miejscami. Pozwala to kierowcom uniknąć nadmiernej szybkości, a co za tym idzie otrzymania mandatów i punktów karnych.

Wprowadzenie tego urządzenia na polski rynek było możliwe dzięki rozpoczęciu współpracy Inforad LTD. z dystrybutorem TX Eastern Europe.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z TX Eastern Europe. Dzięki niej dostarczymy polskim kierowcom nowe i niezwykle wartościowe produkty ostrzegające przed radarami. Ich użytkownicy będą mogli uzyskać pomoc w języku ojczystym mając podany email i numer telefonu do konsultanta” – powiedział Steve Wilson, Dyrektor ds. Sprzedaży i Operacji Inforad Ltd.

Co ważne, produkty Inforad są zgodne z polskim kodeksem drogowym, dzięki czemu użytkownik nie musi obawiać się kolejnych kar. Nie posiadają one żadnych podzespołów elektromagnetycznych, nie zakłócają także działania radarów policyjnych, pozwalając każdemu czuć się pewnie podczas kontroli drogowej.

V3 to mini GPS przechowujący w bazie informacje o rozmieszczeniu na drogach automatycznych radarów. Aktualizacja tej bazy jest dostępna po podpięciu urządzenia do komputera PC poprzez złącze USB i nagranie jej w pamięci tego modelu. Nowe wersje oprogramowania udostępniane są na stronie www.gpsinforad.com.

Inforad LTD. szykuje dla zmotoryzowanych także inne produkty oraz akcesoria do nich. Dla osób chcących posiadać mniejszą wersję urządzenia wykrywającego radary dostępny będzie K1. Ten kompaktowy wykrywacz radarów o rozmiarach pamięci USB posiada niezwykle precyzyjną technologię SiRF Star III GPS dzięki czemu jest on niezwykle dokładny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu