Więcej niż książka kucharska…

Masz ochotę stać się władcą kuchennego królestwa i zrobić wrażenie swoimi daniami na domownikach i gościach, a czasem brakuje Ci czasu i dobrego pomysłu? Wszystko, czego Ci trzeba, to odpowiedni przepis oraz garść porad – zapewni Ci je nowy portal kulinarny www.gotujmy.pl.

Jeśli nie książka kucharska, to co?

Trudno dziś znaleźć taką książkę kucharską, która będzie zawierała wszystkie potrzebne nam rady i przepisy kulinarne. Rzeczą wręcz niemożliwą byłoby zaopatrzenie się we wszystkie możliwe książki kucharskie, gdyż z reguły są to dość obszerne pozycje, które zajmują wiele miejsca. Istnieje jednak rozwiązanie dostępne dla wszystkich, stawiających pierwsze kroki w kuchni i tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności – jest nim internetowy portal kulinarny www.gotujmy.pl.

4 tysiące przepisów…

Serwis gotujmy.pl jest niczym wielka książka kucharska, w której znajdziemy przepis na każdą niemal potrawę, tylko obszerniejszy. Dzięki Internautom, nadsyłającym własne pomysły, każdy odwiedzający portal ma do dyspozycji ponad 4 tysięcy receptur, których przybywa z każdym dniem. Praktycznie żadna książka kucharska nie oferuje takiej ilości przepisów!  Wystarczy zarejestrować się, zalogować i korzystać z dostępnych opcji.

Szybko, sprawnie i z pomysłem!

Baza wszystkich przepisów ma bardzo jasny i przejrzysty układ – bez trudu znajdziemy tę recepturę, która nas najbardziej interesuje. Jeśli nie mamy ściśle sprecyzowanych planów i szukamy po prostu czegoś na obiad lub świąteczną kolację, pokierują nas główne kategorie, wydzielone według rodzajów posiłków oraz podstawowych produktów spożywczych – są tam między innymi dania, zupy, przystawki, mięsa, ryby i sery, napoje, desery i wypieki oraz warzywa i owoce. Znaleźć tam można również przepisy na potrawy dla dzieci, wegetarian i tych na diecie. W oczekiwaniu na Gwiazdkę oraz karnawał szczególnie ucieszy nas dział „Świąteczne”, gromadzący receptury na wszystkie bardziej i mniej znane świąteczne smakołyki. Jeśli nie masz czasu i chęci na poszukiwania odpowiedniej potrawy w książce kucharskiej, skorzystaj z poręcznej wyszukiwarki portalu. Wystarczy wpisać w nią nazwę składnika, który chcesz użyć i od razu dostajesz zbiór pomysłów na jego wykorzystanie. Większość przepisów ilustrują zdjęcia przygotowanych już potraw, możesz więc porównać efekty sowich kuchennych poczynań z dokonaniami bardziej doświadczonych użytkowników portalu. Gotowanie niewątpliwie ułatwią komentarze, które znajdziemy pod poszczególnymi recepturami – pozwolą one wybrać sprawdzone potrawy przez innych i te, które zawsze „wychodzą”. Portal gotujmy.pl poza przepisami na tradycyjne, polskie potrawy, posiada także obszerną bazę pomysłów na dania z całego świata, oferując 30 różnych kategorii. Począwszy od kuchni rosyjskiej, greckiej czy francuskiej, poprzez marokańską, brazylijską, a na indyjskiej i chińskiej kończąc. Bez względu na to, co chcesz przygotować www.gotujmy.pl, przyjdzie Ci z pomocą.

Jeśli chcesz sprawdzić się w gotowaniu, zawsze mieć pod ręką dobre i sprawdzone pomysły na potrawy i urozmaicić jadłospis swój i swojej rodziny o dania smaczne, szybkie i pożywne – portal gotujmy.pl to miejsce właśnie dla Ciebie! Dzięki niemu przekonasz się, że gotowanie jest sztuką, a Ty możesz zostać jej mistrzem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu