Nowy bagaż Travel Light PC marki Wittchen

Firma Wittchen poszerzyła swoją kolekcję bagażu o nowe walizki Travel Light PC. Nowoczesny, odważny design oraz odporne na urazy mechaniczne tworzywo, a także zamek typu TSA wyróżniają produkt od pozostałych modeli dostępnych na rynku.

W salonach firmowych Wittchen można już kupić najnowszą kolekcję bagażu Travel Light PC. Walizki wykonane zostały z bardzo trwałego tworzywa – polikarbonu, odpornego na wszelkie urazy mechaniczne. Każdy wzór posiada jedną komorę główną, zamykaną na suwak, zabezpieczoną szyfrowym zamkiem typu TSA, wysuwaną rączkę oraz kosmetyczkę. Wnętrze przeznaczone na ubrania wykonane jest z poliestru i dodatkowo wyposażone w paski zabezpieczające, aby zawartość walizki nie przesuwała się w trakcie podróży. Niezawodność zamka wprowadzonego w nowym modelu potwierdza American Transporation Security Administration. Obsługa celna we wszystkich krajach zna ten międzynarodowy system bezpieczeństwa.
W przypadku kontroli,  służby bezpieczeństwa lotniska mogą otworzyć zamek specjalnym kluczem. W ten sposób bagaż zostanie sprawnie skontrolowany i bezpiecznie zamknięty. Bagaż dostępny jest w trzech kolorach – czerwonym, zielonym oraz czarnym. W zależności od potrzeb można wybrać trzy wielkości walizki 20”, 25”, 29”. Kolekcja Travel Light PC jest wyjątkowo lekka i wytrzymała, a bardzo trwałe kółka, osadzone na precyzyjnych szwajcarskich łożyskach, Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.umożliwiają swobodne prowadzenie bagażu.

Nowe walizki Travel Light PC to idealny towarzysz podróży, a certyfikowany zamek TSA gwarantuje, że bagaż pozostanie nienaruszony nawet w przypadku kontroli.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu