Cititravel Polska wdraża CMS I CRM

Nowatorski system do zarządzania stroną CMS Webdominator oraz jego integracja z platformą Tour Desk CRM to efekt współpracy Cititravel Polska z toruńską firmą TechWeb. Portal turystyczny Cititravel.pl zmodernizowano zgodnie z trendami panującymi na rynku.

Nowy system umożliwia przede wszystkim analizę zgromadzonych danych – mówi Barbara Czaplińska, Project Manager Cititravel Polska – Modułowa, otwarta architektura systemu idealnie sprawdza się przy realizacji działań marketingowych. Pozwala na zbieranie cennych opinii od użytkowników, a następnie przeprowadzanie spersonalizowanych akcji promocyjnych i programów lojalnościowych.

Wdrożenie Tour Desk CRM, a tym samym unowocześnienie posiadanego CRM, usprawni także pracę działu sprzedaży – pozwoli kontrolować kontakty, rozliczenia z klientem i organizatorami. Co więcej zapewni gwarancję bezpieczeństwa zgromadzonych danych oraz ciągłość obsługi klientów niezależnie od rotacji pracowników firmy. Do pracy w systemie wystarczy tylko przeglądarka internetowa.

Cititravel Polska Sp. z o.o., właściciel portalu turystycznego www.cititravel.pl powstał przy współudziale biur turystycznych działających na rynku polskim od 1999 roku, siedziba spółki znajduje się w Poznaniu. Oferta zamieszczona w portalu cititravel.pl zawiera propozycje ponad 100 sprawdzonych touroperatorów działających na rynku polskim.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu