Canon prezentuje nowy skaner imageFORMULA DR-7090C

Canon imageFORMULA DR-7090C skanuje do 70 stron na minutę, przez co jest idealnym rozwiązaniem dla średnich przedsiębiorstw. Zastosowana w urządzeniu funkcja modyfikowania obrazu zapewnia lepszą jakość zeskanowanych dokumentów.

Canon Europe wprowadza do sprzedaży skaner imageFORMULA DR-7090C, następcę modelu DR-7080C. Nowe urządzenie, przeznaczone dla średniej wielkości firm, pozwala użytkownikom na szybkie i dwustronne skanowanie.

Model imageFORMULA DR-7090C automatycznie kompensuje i koryguje obrazy, pozwalając wydajnie skanować dokumenty oprawione, słabe jakościowo lub uszkodzone. Skaner jest również wyposażony w dwustronny automatyczny podajnik dokumentów (ADF) na 100 arkuszy, który może podawać nawet 70 stron na minutę. Wszystkie te rozwiązania są szczególnie przydatne w firmach, które skanują duże partie dokumentów i chcą zmaksymalizować wydajność pracy. Dodatkowo urządzenie posiada moduł do skanowania obiektów 3D – bezpośrednio z płaskiej szyby, co umożliwia skanowanie magazynów lub książek.

Canon imageFORMULA DR-7090C pozwala użytkownikom przypisać do 99 różnych zadań skanowania za pomocą narzędzia do rejestracji zadań. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zeskanować dokument i przesłać go do współdzielonych folderów, poczty e-mail lub drukarki, w kilku różnych formatach, takich jak TIFF i PDF.

Biura potrzebują urządzenia skanującego, które oferuje zarówno wysoką jakość, jak i elastyczność. Kombinacja automatycznego podajnika dokumentów ze skanowaniem płaskim sprawia, że DR-7090C jest atrakcyjną propozycją dla biur i zakładów reprograficznych – powiedział Sean Suematsu, dyrektor ds. marketingu nowych rozwiązań biznesowych w Canon Europe.

Canon imageFORMULA DR-7090C jest dostępny w Europie od 24 listopada 2008 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu