WorkingDoc Prepaid

Określenie prepaid kojarzymy głównie z ofertą sieci telefonii komórkowych. System ten polega na opłaceniu z góry pewnej usługi i wykorzystaniu nabytych jednostek taryfowych w ramach oferty. Prepaid jest nie tylko niezawodny, ale również bardzo wygodny. Dlaczego więc nie przenieść tego systemu na grunt biurowy?

Oprogramowanie WorkingDoc Prepaid to innowacyjne narzędzie skierowane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba drukowania, kopiowania czy też skanowania z wykorzystaniem kart przedpłaconych.  Składa się z dwóch kluczowych elementów. Pierwszym jest czytnik kart zbliżeniowych wbudowany w urządzenie wielofunkcyjne, a drugim same karty, na których zakodowana jest pewna ilość kredytów do zużycia. Właściciel urządzenia Gestetner lub zgodnego ze standardem Gestetner sam ustala limit jednostek do wykorzystania. Karty ładuje się bezpośrednio u operatora systemu lub w specjalnych automatach wrzutowych. Zakodowane na kartach kwoty można wykorzystywać zarówno na drukowanie, kopiowanie, jak i skanowanie. Wśród zalet oprogramowania WorkingDoc wymienić można m.in. brak wymogu podłączenia urządzenia do sieci, odrębny cennik dla wydruków czarno-białych i kolorowych, system ochrony przed nieautoryzowanym ładowaniem kart, a także  szeroki zakres raportowania wysokości ewentualnych,  przepłaconych kwot.

Tak jak wszystkie aplikacje z rodziny WorkingDoc system prepaid jest intuicyjny i niezwykle prosty w obsłudze.

Oprogramowanie WorkingDoc Prepaid wchodzi w skład rodziny oprogramowania WorkingDoc Family, którego wyłącznym dystrybutorem jest firma ATA-INT.LTD.

Rodzina WorkingDoc uhonorowana została tytułem Europrodukt. Jest to ogólnopolski konkurs wyróżniający produkty, które ze względu na wysoką jakość, nowoczesną technologię, przyjazny wpływ na środowisko naturalne, bezpieczeństwo użytkowania oraz ciekawe wzornictwo zasługują na miano najlepszych w Europie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu