Rewolucja w nagłośnieniu

przez | 26/11/2008

Onamato jako pierwsza firma na rynku zainwestowała w System BOSE L1 model II. To alternatywa, której do tej pory w Polsce nie było.

Naszą pasją jest muzyka, a misją zapewnienie najwyższej jakości dźwięku, dlatego stworzyliśmy firmę, która pozwala nam to realizować.

Projekt nowego systemu L1™ Model II został zainspirowany przez oryginalny głośnik BOSE© CYRINDLICAL RADIATOR™ zawierający długi, pionowy rząd małych, rozmieszczonych obok siebie przetworników zainstalowanych w wysokiej, smukłej obudowie. Wielką zaletą sprzętu jest jego estetyka: wyjątkowo małe rozmiary i nowoczesny design.

Nowy system głośników Articulated Array pozwala systemowi L1 Model II na zapewnienie bardziej równomiernego pokrycia sceny i przestrzeni zajmowanej przez publiczność.
Umożliwia to artystom i słuchaczom odbieranie pełnego, bogatego w szczegóły, tonalnie zrównoważonego dźwięku – bez względu na to, czy znajdują się z przodu, czy z boku głośnika.

Pomimo krótkiej obecności na rynku  firma zrealizowała już takie projekty jak: Pokaz Mody Michała Starosta w Karlovych Varach ( Czechy), ogólnopolskie tourne zespołu Overnight Nicka Sincleira, cykl koncertów jazzowych pt. „Jazz w Vinylu”, cykl  koncertów pt. „Kino nieme” w Karmie, czy koncert z okazji wydania śpiewnika Agnieszki Osieckiej w klubie Bambini di Praga.

www.onamato.pl
www.bose.pl