Piła pod znakiem kasztanów. Otwarcie Galerii Kasztanowej już 26 listopada

Galeria Kasztanowa, nowoczesna galeria handlowa w sercu dawnych pilskich koszarów przy Al. Powstańców Wielkopolskich 99, otworzy swoje sklepy już w środę 26 listopada. Klienci będą mogli korzystać z 75 sklepów polskich i światowych marek, kina Helios oraz lokali gastronomicznych, a na kierowców czeka 355 miejsc parkingowych.

Galeria Kasztanowa otworzy swoje drzwi dla klientów w środę o 9 rano. Imprezy związane z otwarciem potrwają do niedzieli. W programie znajdują się koncerty, pokazy iluzjonistyczne oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci (pełen program na www.kasztanowa-galeria.pl)

Budowa Galerii Kasztanowej trwała rok. Autorem koncepcji i projektu jest Broadway Malayan Polska Architekci i Projektanci Sp. z o.o. z Warszawy, a projekty wykonawcze i branżowe przygotowało pilskie Studio Architektury KONTUR Marek Światopełk – Mirski oraz Tomasz Durniewicz Architekt Sp. z o.o. z Poznania. Deweloperem projektu jest firma ElektraPlus z Poznania, natomiast generalnym wykonawcą Pil-Building Sp. z o.o.

Tenant mix Galerii Kasztanowej obejmuje sklepy polskich i światowych marek, supermarket, multipleks, restauracje, kafejki oraz punkty usługowe. Wśród najemców znajduje się kino Helios, delikatesy Bomi, Reserved, Sephora oraz Media Expert. Leasingiem obiektu zajmowała się agencja Cushman & Wakefield.

Więcej na www.kasztanowa-galeria.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu