OFF-ROAD PL Magazynu 4×4 już po raz 100

W grudniu OFF-ROAD PL Magazyn 4×4 ukaże się już po raz setny. Pojawienie się w sprzedaży 100 numeru zbiega się w czasie z 10-leciem Wydawnictwa dlatego też grudniowy numer będzie szczególny. Redakcja przygotowała liczne atrakcje dla czytelników, a także specjalną ofertę dla reklamodawców.

Jubileuszowy OFF-ROAD PL ukaże się w zwiększonej objętości: będzie zawierał aż 100 stron poświęconych tematyce 4×4. W numerze m.in. teksty podsumowujące najważniejsze wydarzenia w historii off-roadu oraz na rynku samochodów terenowych, obszerny materiał poświęcony kultowemu już Hummerowi, czy przegląd samochodowych gadżetów wszechczasów. Na łamach magazynu zostanie także zainaugurowany nowy cykl – korespondencje zagraniczne. Na początek off-road m.in. w wydaniu Australijskim, Fińskim, czy Indyjskim. Dowiemy się też, jak jeździ się terenówkami w Rosji i w RPA. Nie zabraknie również relacji z wypraw i imprez, m.in. podsumowanie tegorocznej edycji Pucharu Polski OFF-ROAD PL. W dziale Fokus przygotowania do tegorocznego, zupełnie innego Dakaru – zbliżenie na Mitsubishi Racing Lancer MRX09 oraz Volkswagena Race Touareg 2.

Chcieliśmy, aby 100 numer był naprawdę wyjątkowy. To dla nas nie tylko okrągły numer, ale i 10 lat wydawnictwa. Początki nie należały do łatwych. Zaczynaliśmy w chwili, gdy rynek 4×4 w Polsce praktycznie nie istniał. Ostatnie lata przyniosły boom na terenówki i SUV-y, co pozwoliło nam nie tylko zyskać nowych czytelników, ale i uruchamiać nowe projekty, takie jak Katalogi samochodów terenowych, czy Akademia 4×4, która wkrótce pojawi się w sprzedaży. – mówi Grzegorz Surowiec, dyrektor Wydawnictwa OFF-ROAD PL.

Mijający rok przebiegał pod hasłem zmian. W lutym wydawca zdecydował się na zmianę layoutu magazynu: zmodyfikowano układ poszczególnych działów, ujednolicono grafikę, odświeżono też logo magazynu. Od początku roku sprzedaż magazynu wzrosła o ok. 20%. Dlatego zdecydowano się na również na zwiększenie jego nakładu. W efekcie od maja OFF-ROAD PL Magazyn 4×4 ukazuje się w wysokości 35 000 egzemplarzy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu