Jeszcze tylko przez tydzień przyjmowane są zgłoszenia do konkursu Fundacji Kronenberga ”Innowacje w bankowości”

W najbliższy poniedziałek, 1 grudnia, upływa termin nadsyłania zgłoszeń do najnowszego konkursu Fundacji Kronenberga przy Citi Handlowy, który skierowany jest do studentów.

Konkurs „Innowacje w bankowości”, którego uczestnicy mają napisać esej na jeden z pięciu podanych przez organizatora tematów, adresowany jest do studentów II, III, IV i V roku studiów wszystkich kierunków.

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy zadbała o atrakcyjne nagrody – dla zwycięzcy gwarantowany jest trzymiesięczny staż w Citi Handlowy, w ramach którego podjęte zostaną działania nad wdrożeniem rozwiązań ze zwycięskiego eseju oraz 10 000 złotych. Ponadto wybranym finalistom konkursu zostanie przyznanych pięć wyróżnień po 2 000 zł oraz trzy miejsca w Programie Praktyk Letnich Citi Handlowy.

Komplet dokumentów, należy przesłać do 1 grudnia 2008 roku na adres innowacje@kronenberg.org.pl. Do pracy należy dołączyć życiorys, oraz wypełniony formularz zgłoszenia dostępny na stronie www.kronenberg.org.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w lutym 2009 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu