Puchary ORICO Grand Prix 2008 rozdane

Zakończył się turniej tenisowy ORICO Grand Prix Dziennikarzy 2008. W grze udział wzięli dziennikarze ze Stowarzyszenia  Tenisowo-Narciarskiego Klubu Dziennikarzy Media. Całej edycji patronowała marka Orico  – producent linii zdrowej żywności, który był sponsorem tytularnym tego wydarzenia.

15 listopada br., w Klubie Tenisowym Sporteum w Warszawie odbył się już czwarty i zarazem ostatni mecz z cyklu turniejów tenisowych ORICO Grand Prix Dziennikarzy. Wysoki poziom gry, wola walki i dużo emocji sprawiły, że turniej należy uznać za bardzo udany.

Ostatnie tenisowe spotkanie członków Stowarzyszenia przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze. Świetna frekwencja uczestników turnieju i spora grupa kibicujących złożyła się na wspaniałe i emocjonujące widowisko. Zapierające dech w piersiach sety nagradzane były gromkimi brawami. Liczył się każdy serw i zdobyty punkt, ponieważ na końcowy sukces składały się nie tylko umiejętności i kondycja, ale również suma punktów z całego turnieju.

Podczas tej edycji uczestnicy mieli szansę otrzymać dwa puchary – za wynik w ostatniej IV edycji oraz za wynik zliczony z całego ORICO Grand Prix 2008. Było więc o co walczyć! Ostatecznie wśród pań w kategorii Kobiety Open zatriumfowała Celina Pawelec (Świat Elit). Mistrzem Polski Dziennikarzy w kategorii Mężczyźni Open  został Tomasz Barański (Super Express), zaś w kategorii Mężczyźni 55+ – Andrzej Karczewski (Polska Agencja Prasowa).

Oprócz pucharów na zwycięzców czekały nagrody w postaci sprzętu i akcesoriów tenisowych, ufundowanych przez sponsora tytularnego – Orico, które na zakończenie cyklu sprawiły graczom wiele radości. Stowarzyszenie Dziennikarzy „Media”, ufundowało zaś bankiet pożegnalny dla uczestników IV edycji Orico Grand Prix Dziennikarzy.

Jak widać zdrowe odżywianie i sport to doskonałe połączenie!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu