BystraVision – jedna z najlepszych

przez | 25/11/2008

W jaki sposób ocenić wiarygodność, doświadczenie oraz prezentowany poziom agencji zajmującej się organizacją spotkań dla biznesu? Czy w dobie zróżnicowania oraz powstawania co rusz to nowych agencji i programów eventowych jest możliwe wyłonienie tych najlepszych?

Chociaż może to wywołać spekulacje – to jest to możliwe, odpowiedź otrzymaliśmy podczas trwania Warszawskich Spotkań Biznesowych w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, w dniach 19 – 20 listopada 2008r..

W drugi dzień WSB odbyło się uroczyste uhonorowanie zdobywców wyróżnienia TOP TEN 2009 w kategorii Firmy i Programy Eventowe. Lista Dziesięć Naj – TOP TEN to ranking Meetings Management -Wydawcy Katalogu Konferencje w Polsce tworzony we współpracy z Convention Bureaus, Stowarzyszeniem „Konferencje i Kongresy w Polsce” oraz Polish Prestige Hotels & Resorts.

Lista Rankingowa Dziesięć Naj – TOP TEN to zestawienie w wybranych kategoriach najlepszych obiektów konferencyjnych i firm eventowych.

Zakwalifikowanie do listy TOP TEN danego obiektu lub firmy oznacza, że odpowiadają one najwyższym standarom i są doświadczonym partnerem przy organizacji konferencji, kongresu, szkolenia, spotkania biznesowego lub eventu.

Jedną z firm wyróżnionych w kategorii TOP 10 Firmy i Programy Eventowe została agencja kreatywna BystraVision za autorski program „Love Bank”.

Wyróżniony program zawierał: 2 imprezy wieczorne oraz grę fabularną dla 350 osób. Ze względu na cel jaki klient chciał osiągnąć – nieszablonowa integracja pracowników, kształtowanie realacji na płaszczyźnie człowiek- człowiek, człowiek- marka, zrealizowany program był szeroko rozbudowany.

Skonstruowany został w taki sposób, aby zróżnicowanie poszczególnych jego punktów i dynamika zajęć były przez całą imprezę w pełni atrakcyjne dla wszystkich uczestników, i dostarczały coraz to nowych bodźców. Stosując jednocześnie zasadę dopasowania proponowanych zajęć do zróżnicowanej kondycji uczestników.

Ze względu na charakter branży, gdzie w grę wchodzą określone cele, ludzkie emocje oraz często niemałe budżety, bardzo ważna jest współpraca z odpowiednim partnerem a rankingi takiego typu pozwalają uszeregować firmy trudniące się wydarzeniami dla biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.