RiCOH Aficio MP C2050/MP C2550 – Nowe kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne

Firma Ricoh wprowadziła do oferty dwa nowe modele kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych Aficio MP C2050/MP C2550.

Aficio MP C2050/MP C2550 zapewniają doskonały stosunek wydajności do kosztów. Doskonała produktywność, dzięki prędkości 20/25 stron na minutę, zarówno w druku kolorowym jak i monochromatycznym – gwarantuje zaspokojenie nawet najbardziej wymagającego biura.  Moduł druku dwustronnego działa z prędkością simpleksu. Na pierwszy wydruk monochromatyczny czekamy mniej niż 6,5 sekundy, w pełnym kolorze natomiast poniżej 9,5 sekundy. Bardzo dokładne oraz szczegółowe wydruki kolorowe zapewnia nowa technologia PxP, zastosowana do produkcji tonerów. Urządzenia charakteryzują się znakomitą optyczną jakością wydruku: 1 200 dpi.

Aficio MP C2050/MP C2550 skutecznie obsługuje pełen obieg dokumentów firmowych od skanowania przez kopiowanie, drukowanie i dystrybucję, aż po obróbkę końcową oraz faksowanie (opcjonalnie). Oba urządzenia akceptują szeroki zakres typów papieru: od A3 do A6, od delikatnej gramatury – 52g/m2 z tacy ręcznej, do grubszej – 256 g/m2 ze standardowych kaset lub tacy ręcznej. Zeskanowanie wiadomości faksowej trwa sekundę, a wysyłka tylko dwie. Faksy można przesyłać do folderu lub na konkretny adres e-mailowy. Możliwe są również LAN-faks (bezpośrednio z PC) oraz faksowanie internetowe.

Intuicyjna funkcja GlobalScan NX w Aficio MP C2050/MP C2550 usprawnia obieg pracy poprzez elastyczne skanowanie i dystrybucję. Oba urządzenia mają przyjazny i prosty w obsłudze dla użytkownika ekran dotykowy o przekątnej 22 cm. Urządzenia zajmują wyjątkowo mało przestrzeni i z pewnością zmieszczą się na każdym biurku.

Dla urządzeń Aficio MP C2050/MP C2550 opracowano uniwersalny wewnętrzny finiszer na 500 arkuszy, który zszywa i dziurkuje wydruki. Dzięki świetnej jakości wydruków oraz szerokiej obsłudze zaprezentowane urządzenia to doskonały partner w wydajnej pracy biurowej.

Aficio MP C2050/MP C2550 to najnowsze urządzenia wielofunkcyjne z oferty Ricoh, które dostępne są na rynku polskim od 17 listopada i objęte 36 miesięczną gwarancją. Ricoh jest producentem, który posiada najszerszych asortymentów kopiarek, drukarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych, a także zaawansowane rozwiązania programowe. Więcej szczegółów na temat urządzeń można znaleźć na stronie http://www.ricoh.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu