Last but not least – ostatni półfinałowy B-Live we Wrocławiu

Niebanalny sposób na sobotni wieczór? Bacardi zna świetny przepis. Do 22 listopada wpisz wrocławską Novocainę, zmiksuj z elektryzującymi bitami i przypraw Bacardi. Efekt? Niezapomniane doznania muzyczne i świetna zabawa w niepowtarzalnej atmosferze B-Live. Dodatkowo – mnóstwo emocji, jako że jest to już ostatnia półfinałowa impreza konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009”.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 21.00, a zagra w nim trzech DJ-ów: Wielkopolanin HELIUM, umiejętnie łączący techno z housem; MR NOBODY aka MARTINI, który swoje muzyczne powołanie widzi w takich gatunkach jak soulful, groove i nu-jazz oraz FONOV, muzyk o 6-letnim stażu zafascynowany nu-funky, funky-breaksami. Każdy z nich zrobi wszystko, by przejść do finału, który odbędzie się w styczniu w Warszawie. Zwycięzca może być jednak tylko jeden. Ocenione zostaną jego umiejętności techniczne, ale i przebojowość oraz pomysł na rozkręcenie imprezy. Dlatego młodzi adepci konsoli już szykują swoje pokazowe show, aby wypaść jak najlepiej przed wrocławską publicznością i Jury, w składzie którego znajdzie się m.in. DJ Lux, zeszłoroczny zwycięzca konkursu.

Didżej, który we Wrocławiu wykaże się największą charyzmą, zagra w finale obok dwóch innych laureatów konkursu – Junglemeistera i Librala. Powalczą oni o intratny kontrakt z Bacardi B-live i najwyższej klasy sprzęt muzyczny.

Cykl Bacardi B-Live, w ramach którego odbywa się emocjonujący konkurs, to imprezy organizowane przez Bacardi na całym świecie. Przyciągają one rzesze rozentuzjazmowanych klubowiczów, emanując dobrą energią i pozytywnymi emocjami. DJ-e B-Live dali już czadu w najlepszych polskich klubach, takich jak poznańskie SQ czy katowickie Rondo Sztuki. Całość cyklu adresowana jest do młodych, aktywnych osób, ceniących dobrą muzykę i lubiących klubową zabawę. Jeśli więc lubisz się ruszać, doceniasz efektowne elektroniczne dźwięki i potrafisz się bawić – B-Live z pewnością jest miejscem dla ciebie.

Bacardi B-Live popłynie… w Novocainie!

Novocaina, w której odbędzie się ostatnia półfinałowa impreza, to jeden z najbardziej znanych i najbardziej ekskluzywnych klubów na Dolnym Śląsku. Zlokalizowana w sercu Wrocławia, zachwyca nowoczesnym designem i pierwszym w Polsce flair barem. Wyszkoleni barmani w widowiskowy sposób przygotują najlepsze drinki, urządzając niesamowity pokaz specjalnych barmańskich umiejętności. Tradycyjnie, będzie można kosztować orzeźwiającego Bacardi Mojito The Original i Bacardi z Colą, czyli słynnego Cuba Libre.

Więcej informacji na temat cyklu Bacardi B-Live znajduje się na stronie www.blive.pl

Patronami medialnymi Bacardi B-Live 2008/2009 są Dj Magazine, MTV oraz portale ftb.pl i houserka.pl. Za oprawę medialną Bacardi B-Live 2008/2009 oraz konkursu dla Dj’ów odpowiada Agencja Pegasus Public Relations.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu