Konto online eurobanku – oprocentowanie 7,07%

Euro Bank SA, chcąc utrzymać pozycję lidera na rynku kont online, podniósł oprocentowanie ROR do poziomu 7,07%.

Zmiany na rynku kont osobistych i oszczędnościowych są bardzo dynamiczne. Dlatego Euro Bank SA proponuje swoim klientom oprocentowanie konta online w wysokości 7,07%. Jest to jedna z najlepszych ofert oszczędnościowych na rynku, dodatkowo – z możliwością wpłaty i wypłaty środków w dowolnym momencie, bez utraty korzyści i bez żadnych opłat.

– Oferujemy 7,07% dla wszystkich klientów, już od pierwszej złotówki, bez żadnych progów lub limitów. Kontynuujemy politykę prostych i przejrzystych produktów oraz wysoko oprocentowanych depozytów. W kwietniu tego roku nasze konto online zostało uznane za najlepsze w rankingu przygotowanym przez „Newsweek” i chcemy utrzymać pozycję lidera – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes Euro Banku SA odpowiedzialny za rozwój produktów.

Konto online eurobanku to w pełni funkcjonalne konto osobiste (ROR). Oprócz niezwykle atrakcyjnego oprocentowania, można go używać także do bieżących rozliczeń. Przelewy zewnętrzne są bezpłatne, a do konta wydawana jest karta płatnicza VISA Electron. Dodatkowo istnieje możliwość wielokrotnego wypłacania środków w dowolnym momencie – bez żadnych kosztów i limitów w ilości bezpłatnych wypłat.

Konto online eurobanku można założyć w 452 placówkach własnych i franczyzowych banku, zlokalizowanych na terenie całej Polski, a od czerwca także przez Internet.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu