Już dziś Noc Reklamożerców

Noc Reklamożerców to unikalny na świecie spektakl złożony wyłącznie z reklam, jest obok festiwalu w Cannes, największym międzynarodowym świętem reklamy. Jest pokazywany od 27 lat, w 40 krajach na świecie, po raz 17 raz w Polsce!

Podczas nocy prezentowane są filmy reklamowe pochodzące z ponad 60 krajów, filmy najnowsze  mieszają się z archiwalnymi. W programie każdego roku 400 dotąd nie pokazywanych filmów, w które nie ingeruje żadna cenzura, możemy zobaczyć reklamy zakazane, nieudane, wycofane oraz sety ułożone tematycznie.

Noc Reklamożerców to również sześć godzin imprezy w niepowtarzalnej atmosferze, muzyka grana przez najlepszych DJów, konkursy i animacje, wystawy i promocje na barach.

W tym roku po pierwszy wszystkie reklamy zostaną pokazane wraz z polskimi napisami.

Kim są Reklamożercy?

Reklamożercy to pasjonaci i znawcy reklamy, studenci kierunków marketing, zarządzanie, komunikacja, kierunki lingwistyczne. Rokrocznie spektakl gromadzi całe polskie środowisko reklamy, pracowników mediów, dziennikarzy, studentów i młodzież licealną.

Gdzie odbędzie się Noc Reklamożerców?

Od 5 lat polska edycja Nocy Reklamożerców jest współorganizowana przez sieć Multikino. W tym roku, po raz pierwszy pokazy odbędą się także w wybranych kinach sieci Silver Screen. Po raz pierwszy, w tym roku pokaz będą mogli zobaczyć mieszkańcy aż 13 miast w Polsce!

Daty imprez w sieci Multikino i Silver Screen, start: 21:30

21 listopada (piątek): Warszawa Złote Tarasy, Poznań 51, Szczecin, Gdańsk
22 listopada (sobota): Wrocław Pasaż, Kraków, Rybnik, Silver Screen Łódź
28 listopada (piątek): Warszawa Ursynów, Bydgoszcz, Silver Screen Gdynia
29 listopada (sobota): Wrocław Arkady, Włocławek, Zabrze, Elbląg

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu