Feedback/Hill and Knowlton nominowany do European Excellence Awards 2008

Ogólnopolski Program Dla Młodzieży “MAM HAKA NA RAKA” zdobył nominację do prestiżowej nagrody Europen Excellence Awards.

Jury międzynarodowego konkursu wyróżniło projekt Feedback/Hill and Knowlton spośród 1100 nadesłanych zgłoszeń (liczby prawie 2- krotnie większej niż w roku 2007). Ogólnopolski Program Dla Młodzieży “MAM HAKA NA RAKA” uzyskał nominację w kategorii kampanii narodowych i regionalnych (Polska, Rosja) jako projekt z Polski.

Nagrody European Excellence Awards mają na celu wyróżnienie najbardziej wyjątkowych i profesjonalnych kampanii public relations w skali europejskiej. Przyznawane są pod patronatem „Communication Director Magazine”.

Ogłoszenie zwycięzców w każdej kategorii odbędzie się 11 grudnia podczas uroczystej gali w Corinthia Grand Hotel Royal w Budapeszcie.

Nominowany do nagrody European Excellance Awards Program Dla Młodzieży „MAM HAKA NA RAKA” jest ogólnopolską kampanią skierowaną do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce. Jego celem jest wykształcenie w polskim społeczeństwie postaw prozdrowotnych dotyczących profilaktyki chorób nowotworowych. Program zwiększa świadomość nt. nowotworów wśród młodych ludzi, angażując ich w działania lokalne oraz opracowanie projektu kampanii społecznej. W efekcie działań programu powstała ogólnopolska kampania „Wystarczy tak niewiele…” promująca profilaktykę raka piersi.

Program realizowany jest przy wsparciu merytorycznym Polskiej Unii Onkologii. Partnerem strategicznym jest firma GlaxoSmithKline.

Więcej informacji na www.excellence-awards.eu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu