Agora rozszerza współpracę z wydawnictwem IDG

Od listopada serwis rekrutacyjny Pracownicy.it, dedykowany osobom zatrudnionym w branży Technologia i IT, będzie dostarczać oferty pracy portalowi IDG.pl. Pracownicy.it to drugi, po GazetaPraca.pl, serwis rekrutacyjny Agory współpracujący z wydawnictwem IDG.

Ogłoszenia rekrutacyjne pochodzące z serwisów Agory będą, tak jak dotychczas, publikowane pod adresem http://www.praca.idg.pl/.

– Z naszego doświadczenia wynika, że branżowe partnerstwa przyczyniają się do zwiększenia skuteczności akcji rekrutacyjnych. Podstawową korzyścią, którą odniosą użytkownicy serwisu IDG.pl będzie dostęp do większej liczby ogłoszeń rekrutacyjnych trafiających do nich z serwisu Pracownicy.it – mówi Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych Agory.

Dotychczas GazetaPraca.pl nawiązała podobne współprace z serwisami Mediarun.pl (www.kariera.mediarun.pl) i Money.pl (www.praca.money.pl) oraz Wszystkoohandlu.pl i IDG.pl. Jobspot.pl związał się z Bankier.pl (www.praca.bankier.pl) oraz GoldenLine.pl. Partnerem Pracawsprzedazy.pl jest Poradnikhandlowca.com.pl (www.praca.poradnikhandlowca.com.pl) oraz Wszystkoohandlu.pl, a  serwis Pracownicy.it współpracuje z Magazynyinternetowe.pl (http://www.praca.magazynyinternetowe.pl/).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu