Zmysłowa pamięć USB od PQI

Na sklepowych półkach pojawił się nietypowy model pamięci flash od PQI, jednego z wiodących na świecie producentów przenośnych modułów USB. Elegancki Inteligent Drive i830 – w obudowie stylizowanej na flakonik luksusowych perfum – to nietuzinkowy prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety.

i830 zaprojektowano na wzór zmysłowej butelki perfum. Ten nietypowy design sprawia, że pamięć flash świetnie nadaje się na subtelny prezent np. z okazji zbliżających się Mikołajek czy Świąt Bożego Narodzenia. PQI i830 dostępny jest w dwóch kolorach, które od zawsze kojarzone są z elegancją i luksusem: srebrnym i złotym. Dzięki temu, zarówno kobieta jak i mężczyzna znajdą coś dla siebie.

Nowy flash drive od PQI zaskakuje także praktycznymi rozwiązaniami. Obudowa wykonana z aluminium gwarantuje bezpieczeństwo dla przechowywanych danych. Pamięć wyposażono również w mechanizm zabezpieczenia delikatnych styków – końcówka USB, zupełnie jak w długopisie, wysuwa się natychmiast po wciśnięciu klipsa.

Intelligent Drive i830 jest jednak przede wszystkim niezawodną i szybką pamięcią flash (odczyt do 27 mb/sec), na dodatek odporną na wstrząsy czy szkodliwe działanie wody i kurzu. Dostępne pojemności najnowszej pamięci PQI to: 1, 2, 4 i 8 GB. Pozwala to na przenoszenie sporej liczby zdjęć, plików mp3, a nawet filmów w formacie DVD. Tradycyjnie już pamięć PQI posiada niewielkie wymiary: 52.2 x 19.5 x 8.4mm oraz wieczystą gwarancję producenta. i830 o pojemności 1GB jest dostępny w cenie 26,70 zł, natomiast  2GB kosztuje 27,30 zł, 4GB to wydatek rzędu 39 zł. Z kolei na pamięć o wielkości 8 GB trzeba przeznaczyć 74 zł. Wszystkie wartości są cenami brutto.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu