Zareklamuj swój sklep i zdobądź domenę gratis

przez | 20/11/2008

Przedświąteczny szał zakupów już za pasem. Z tej okazji Adseo.pl (http://adseo.pl) postanowiło wyjść naprzeciw potrzebom sklepów internetowych, przypominając o ostatniej szansie na zareklamowanie swojej oferty sprzedażowej.

17 listopada 2008 roku ruszyła promocja linków sponsorowanych dla tych, którzy nie zdążyli jeszcze zadbać o swój przedświąteczny wizerunek w Internecie. Dodatkowo, klienci którzy skorzystają z promocyjnej oferty Adseo.pl, będą mogli otrzymać dowolną domenę regionalną gratis.

Oferta promocyjna skierowana jest głównie do sieci sklepów internetowych i potrwa do 30 grudnia 2008 roku. Tym działaniem firma stara się zaznaczyć znaczenie reklamy wyszukiwarkowej oraz podkreślić drzemiące w niej możliwości. Najnowsze badania opublikowane przez Nielsen Online, są dowodem na wzrastający zasięg handlu Internetowego, a co za tym idzie i konieczność wykorzystywania nowych kanałów dotarcia do klienta. Przykładem są Stany Zjednoczone, gdzie już około 7 na 10 dorosłych mieszkańców tego kraju robi zakupy za pomocą Internetu.

Pełny regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej Adseo.pl (http://adseo.pl/promocje.html).