Onet Podróże i Alpin Media organizują akcję SkiExpert

Serwis Onet Podróże wraz z Wydawnictwem Alpin Media organizują cykl spotkań z ekspertami w sklepach sieci Decathlon. W każdy kolejny weekend, w okresie od 22 listopada do 21 grudnia, instruktorzy – eksperci doradzać będą w sprawach dotyczących wyboru sprzętu narciarskiego.

Akcja SkiExpert prowadzona będzie w sklepach Decathlon, miedzy innymi w Krakowie, Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Katowicach. Już w najbliższy weekend 22-23 listopada spotykamy się w Warszawie. Pełny kalendarz spotkań z ekspertami dostępny jest w serwisie www.skiexpert.onet.pl

Instruktorzy szkół narciarskich będą bezpłatnie doradzać wszystkim zainteresowanym w zakresie doboru sprzętu narciarskiego odpowiedniego do umiejętności jazdy, wieku i prezentowanej techniki.

Równolegle z naszą akcją promocji idei narciarstwa zapraszamy na strony serwisu skiexpert.onet.pl, gdzie oprócz niezbędnych informacji na temat spotkań (kalendarium akcji) można znaleźć wiele ciekawych wiadomości na temat narciarstwa, poznać ofertę wyjazdów narciarskich, wziąć udział w dyskusji on-line a także obejrzeć test polskich ośrodków narciarskich” – powiedział Marcin Mroczko, Kierownik Produktu Turystycznego w Onet.pl

Głównym celem  projektu SkiExpert jest dostarczenie miłośnikom szaleństwa wszystkich niezbędnych informacji dotyczących najnowszych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w sprzęcie narciarskim, jak również przybliżenie tematyki narciarstwa tym którzy dopiero tą przygodę chcą rozpocząć. Eksperci będą tłumaczyć różnicę pomiędzy tradycyjną techniką a carvingową, polecać w zależności od umiejętności odpowiedni dobór  stoków narciarskich.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu