Nowe Targeo.mobi – internetowa AutoMapa w każdej komórce

Wyznaczanie i śledzenie trasy niczym w programie do nawigacji GPS, możliwość zadzwonienia do wybranego punktu użyteczności publicznej wprost z programu i blisko 2 miliony dokładnych, przypisanych do budynków adresów punktowych bazujących na danych AutoMapy. Targeo.mobi to mobilne połączenie cech lokalizatora internetowego i funkcjonalności programu do nawigacji GPS.

Nowe Targeo.mobi to połączenie możliwości lokalizatora internetowego Targeo z jakością i funkcjonalnością AutoMapy, dostępne dla każdego posiadacza telefonu komórkowego. Zawiera wiele nowych funkcji, dzięki którym mobilność zyskuje nowy wymiar.

Targeo.mobi działa na telefonach komórkowych w oparciu o mapę Polski wykorzystywaną w lokalizatorze internetowym Targeo.pl i AutoMapie – czołowym polskim oprogramowaniu do nawigacji GPS, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do w pełni punktowej bazy adresowej, z adresami przypisanymi do blisko 2 milionów konkretnych budynków.

Wykorzystując odbiornik GPS wbudowany w telefon, lub połączony z nim poprzez bluetooth, użytkownicy Targeo.mobi mogą posługiwać się telefonem niczym nawigacją samochodową. Wystarczy podać miejsce, do którego chcemy się udać, a system automatycznie wyznaczy trasę oraz wyświetli jej opis z pełną listą manewrów. Co więcej – użytkownicy Targeo.mobi mają możliwość zbudowania swojej własnej bazy miejsc, w których bywają, lub które chcą mieć zawsze pod ręką i zapisania ich w programie tak, by nie trzeba ich było wyszukiwać w przyszłości.

Dane dostępne na mobilnej wersji Targeo to prawdziwa skarbnica wiedzy o tym, co dzieje się w okolicy. Dzięki współpracy z magazynem Co Jest Grane, użytkownicy Targeo.mobi odnajdą na platformie opisy i recenzje filmów, aktualne repertuary kin  czy wyszukiwarkę filmów.

Targeo.mobi, to również potężna wyszukiwarka punktów użyteczności publicznej (POI). Bankomaty, restauracje, pizzerie, puby, apteki, kluby i masa innych miejsc, do których codziennie chodzimy są teraz nie tylko dokładnie zlokalizowane, ale również posiadają opisy, zdjęcia oraz informacje zaczerpnięte wprost z Wikipedii. Jeśli do danego punktu użyteczności publicznej przypisany jest numer telefonu, można pod ten numer zadzwonić wprost z Targeo.mobi np. by zarezerwować stolik w restauracji czy bilet do kina.

Aplikacja dostępna dla większości popularnych telefonów komórkowych obsługujących Java. W celu pobrania należy przy pomocy telefonu komórkowego wejść na stronę http://Targeo.mobi i pobrać instalator lub wysłać SMS o treści: targeo – na numer 7040 (opłata za SMS: 50 gr. + 22% VAT).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu