Na miejsce i na czas z NaviPunktem. Ruszyła atrakcyjna promocja NaviPunktu „Kto pierwszy, ten lepszy”

przez | 19/11/2008

Przez miesiąc korzystać można – bez konieczności opłacenia abonamentu – z pełnej wersji systemu nawigacji satelitarnej w telefonie NaviPunkt Wirtualnej Polski. Wystarczy wziąć udział w promocji „Kto pierwszy, ten lepszy”, odebrać unikalny kod dostępu do systemu NaviPunkt i… zainstalować aplikację w pamięci telefonu.

Nie wiążą się z tym żadne ukryte koszty czy konieczność podpisania umowy. Po prostu chcemy pokazać wszystkim, jak mogą ułatwić sobie poruszanie po drogach. – mówi Zbigniew Smętek z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt – Kod, który otrzymuje użytkownik, umożliwia korzystanie przez miesiąc z nawigacji premium, zawierającej najaktualniejsze informacje o trasach, korkach, blokadach dróg, nowych odcinkach, stacjonarnych fotoradarach i miejscach częstych kontroli drogowych.

Dodatkowo, do końca marca 2009, użytkownik kodu promocyjnego może zakupić roczny i 2-letni abonament NaviPunkt z 30% rabatem. Wykupienie w/w abonamentów uprawnia ponadto do przyznania rocznego pakietu PocztyPRO Wirtualnej Polski, którą charakteryzują m.in. brak reklam, pojemność skrzynki wynosząca 6 GB, zwiększona liczba filtrów, aliasów i sygnatur. Kod promocyjny ważny jest do 31 grudnia 2008.

Przypomnijmy, korzystający z nawigacji w komórce NaviPunktu mają do swojej dyspozycji m.in. pełną mapę drogową Polski, mapę Europy, mapy prędkości, informacje o blisko 150 tysiącach punktów POI i ponad 2 milionach adresów, 2300 szczegółowych planów miejscowości i – co niedostępne w innych systemach nawigacji – aktualną bazę fotoradarów, remontów, objazdów, niebezpiecznych miejsc na drodze. Aktualizacje dokonywane są przez operatora i samych użytkowników systemu, w ramach tzw. Community Traffic. Wśród licznych funkcji NaviPunktu na uwagę zasługują także: automatyczne przeliczanie trasy, automatyczne omijanie czasowo zamkniętych odcinków, definiowanie ulubionych punktów, zarządzanie planem podróży, ostrzeżenia przed fotoradarami stacjonarnymi, układanie trasy.

W sieci komórkowej WPmobi transfer danych NaviPunktu wlicza się do bezpłatnej puli 100MB przyznawanych miesięcznie każdemu użytkownikowi. W pozostałych przypadkach, bez względu na operatora, koszt transmisji danych w systemie NaviPunkt nie powinien przekroczyć kilku złotych w skali miesiąca.