LIBRAL – zwycięzcą poznańskiej bitwy na sety

Poznańscy klubowicze wybrali kolejnego, już drugiego finalistę konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009”. Zwycięzcą został LIBRAL. Konkurs odbył się 8 listopada w najlepszym poznańskim klubie – SQ. Wieczór był gorący, a parkiet płonął. Kulminacyjnym punktem sobotniej nocy był występ AUDIOWHORES.

Poznański pogromca dźwięków- wybrany

Bitwa na sety pomiędzy uczestnikami drugiej, półfinałowej edycji konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009” rozpoczęła się o 22.00. Podobne, jak w Katowicach, każdy z uczestników miał po 45 minut do prezentacji. Zaczął LIBRAL rozgrzewając obecnych i jury, co potwierdziły wyniki obrad i głosowania. Po nim, za deckami stanął JAMIE RUZ. Jako ostatni zagrał SENSUAL. Kwadrans po pierwszej ogłoszono zwycięzcę!

Zwycięstwo przypadło LIBRAL’owi, który z wykształcenia jest muzykiem, instrumentalistą. Jak sam mówi, elektroniczna muzyka taneczna przyciągnęła jego uwagę na początku 2003 roku – zaczęło się od „niewinnego” słuchania wybranych setów z audycji Essential Mix Pete Tong’a oraz ASOT-ów AvB. Początkowo, u LIBRAL’a, zainteresowanie muzyką tego gatunku sięgało muzyki trance’owej i sceny mainstream’owej, zaś z biegiem czasu znacznie się rozwinęło. W poznańskim SQ zaprezentował brzmienia charakteryzowane jako progressive house.

Bacardi B-Live z gwiazdą wieczoru. SQ gościło AUDIOWHORES

Graham Lord oraz Adam Unsworth, tworzący duet Audiowhores porwali poznańską publikę bez reszty. Ten Dj-ski i producencki duet, pochodzący z muzycznego Manchesteru znany jest na całym świecie. Usłyszeć ich można w najlepszych klubach w Londynie – Pacha, The End, The Egg i Gatecrasher, a w ostatnią sobotę dali popisowy występ w Poznaniu. Za deckami SQ  stanął również rezydent konkursu „Zostań DJ’em Bacardi B-Live 2008/2009” – DJ LUX oraz HAZE.

Na poznańskiej imprezie można było podziwiać ekscytujące pokazy sztuki Flair, czyli widowiskowego sposobu przyrządzania drinków. Barmani Bacardi serwowali najsłynniejsze na świecie drinki BACARDI MOJITO The Original i The Orginal Cuba Libre – BACARDI z Colą.

Więcej informacji na temat cyklu Bacardi B-Live znajduje się na stronie www.blive.pl

Patronami medialnymi Bacardi B-Live 2008/2009 są Dj Magazine, MTV oraz portale ftb.pl i houserka.pl. Za oprawę medialną Bacardi B-Live 2008/2009 oraz konkursu dla Dj’ów odpowiada Agencja Pegasus Public Relations.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu