Przejdź do treści

SMI obsłużyła Złote Dzioby

 

SUPERMEDIA Interactive odpowiadała za komunikację mobilną podczas głosowania i finału Złotych Dziobów 2008. SMI przygotowała aplikację obsługującą ruch SMS i czuwała nad wyłonieniem laureata nagrody głównej konkursu towarzyszącego uroczystej gali rozdania nagród.„Złote Dzioby” – Polskie Nagrody Muzyczne i Kulturalne Radia WAWA – zostały przyznane po raz czwarty. Od 15 października do 9 listopada słuchacze Radia WAWA mogli głosować poprzez SMS na wybrane przez siebie gwiazdy i utwory w sześciu kategoriach: Zespół Roku, Wokalistka Roku, Wokalista Roku, Płyta Roku, Odkrycie Roku, Teledysk Roku.

Głosowanie na najważniejszą nagrodę „Złotych Dziobów” – Przebój Roku – trwało do 10 listopada i zostało zakończone dopiero podczas uroczystej gali finałowej w Sali Kongresowej. Dodatkowo w dniu finału – zaraz po zakończeniu głosowania – odbył się konkurs SMS. Do wszystkich osób, które przynajmniej raz zagłosowały SMS-owo na wykonawcę bądź utwór nominowany do „Złotych Dziobów” zostało wysłane pytanie konkursowe. Osoba, która odpowiedziała na nie najszybciej otrzymała nagrodę główną – 10.000 PLN. 

„W ramach konkursu zwiększyliśmy limity przepustowości ruchu SMS dla numeru SMS Premium 7242 zarezerwowanego dla Złotych Dziobów. Nad przebiegiem konkursu czuwał zespół programistów w firmie i na miejscu w Sali Kongresowej. Klient miał dostęp do statystyk online, żeby na bieżąco kontrolować przebieg głosowania i konkursu.” – mówi Mariusz Steć – Dyrektor Działu IT SUPERMEDIA Interactive odpowiedzialny za obsługę komunikacji mobilnej Złotych Dziobów.