Nowatorskie narzędzie IBE na polskim rynku e-Travel

 

Na polskim rynku e-Travel pojawiło się nowe, zaawansowane narzędzie klasy IBE. Warszawska spółka Amin Travel stworzyła własny Internet Booking Engine wdrażając szereg innowacyjnych rozwiązań.Portal Turystyczny Amin.pl rozpoczął projekt internetowej sprzedaży biletów lotniczych we współpracy z Galileo by Travelport, największym na świecie dystrybutorem systemu rezerwacji biletów lotniczych, oraz holenderską firmą PR Aviation, udostępniającą ofertę tanich linii lotniczych. Za pośrednictwem Amin.pl można skorzystać z możliwości rezerwacji biletów lotniczych w ponad 500 liniach lotniczych z całego świata.

„Cieszymy się, że nasza zaawansowana technologia GWS posłużyła do zbudowania nowego narzędzia informatycznego klasy IBE w Polsce.” – powiedział Marcin Pilarski, Country Manager Galileo by Travelport. 

Dzięki własnemu rozwiązaniu IBE, Amin Travel oferuje swoim użytkownikom szereg dotąd niespotykanych udogodnień. Jako jedyna firma w Polsce integruje połączenia typu One Way, co – przy łączeniu przewoźników regularnych i niskokosztowych oraz zastosowaniu zaawansowanych algorytmów  łączących kombinacje wszystkich możliwych odcinków lotu – umożliwia uzyskanie najniższych cen na rynku! Oprócz unikalnego systemu zniżek grupowych i ciekawego programu lojalnościowego, Portal Amin.pl jest prekursorem w jeszcze jednym rozwiązaniu informatycznym: jako pierwsza firma na rynku eTravel w Polsce udostępnia płatności online!

„W chwili obecnej projekt sprzedaży biletów lotniczych online jest naturalnym uzupełnieniem naszej oferty, a zbudowanie przez nas własnego IBE świadczy, że podchodzimy do niego bardzo poważnie i wiążemy z nim duże nadzieje”, powiedział Tomasz Kopera, Dyrektor Generalny w Amin.pl. – „Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z nawiązania współpracy z tak solidnymi partnerami. Już dotychczasowe doświadczenia pokazują, że to pozwoli nam osiągnąć znaczący udział w dynamicznie rozwijającym się rynku sprzedaży online”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu