Rusza sklep internetowy Planet Outdoor

 

Planet Outdoor to sieć specjalistycznych sklepów outdoorowych oferujących sprzęt turystyczny, odzież i obuwie wiodących marek takich jak Alpinus, CampuS, Karrimor i innych.

Nowopowstały serwis www.planetoutdoor.pl  umożliwia przeglądanie na wiele sposobów szerokiego asortymentu sklepu, a także porównywanie i zamawianie produktów. W chwili obecnej serwis oferuje produkty marek Campus i Alpinus. Docelowo dostępny będzie pełen asortyment sieci Planet Outdoor. 

Za realizację serwisu www.planetoutdoor.pl  odpowiedzialna jest 3e Software House & Interactive Agency. „Naszym celem było przygotowanie sklepu internetowego, któryby  przy nowoczesnym wyglądzie i bogatej zawartości merytorycznej pozostał przyjazny użytkownikowi i był intuicyjny w użyciu. Sklep Planet Outdoor jest już piątą produkcją tego typu realizowaną przez nas dla właściciela tej marki – Euromark S A. Przy produkcji wykorzystaliśmy stworzone przez nas wcześniej rozwiązania administracyjne, co z jednej strony obniżyło koszty produkcji z drugiej zapewniło integrację serwisu z wewnętrznym systemem informatycznym.”  – mówi Wojtek Grochowski, kierownik projektu Planet Outdoor.

W ramach wieloletniej współpracy z Euromark S. A., 3e Software House & Interactive Agency zrealizowała między innymi takie projekty jak 3 edycje serwisów dla marki CampuS, sklep CampuS, serwis Alpinus, strona euromark.pl i inne.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu