Nowa kampania reklamowa telewizji HD w ASTER

 

Dzisiaj rusza nowa kampania reklamowa ASTER pod hasłami „Najlepszy telewizor to nie wszystko”. Kampania pokazuje zalety korzystania z telewizji HD.

Kampania skierowana jest do mieszkańców Warszawy i Krakowa. Główny akcent kampanii to podkreślenie najwyższej jakości obrazu i dźwięku telewizji HD w ASTER. Kampania zakończy się 14 grudnia 2008 roku.

„Telewizja HD w ASTER to zestaw najlepszych kanałów w jakości HD dostępnych na polskim rynku. Mottem kampanii jest zachęcenie osób, ciekawych nowych rozwiązań i otwartych na nowości do włączenia się do wspólnej zabawy i oglądania telewizji w doskonałej, kinowej jakości obrazu i dźwięku” – powiedziała Beata Mazurkiewicz, Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej w ASTER.

Reklama w sklepach

Kampanię zatytułowaną „Najlepszy telewizor to nie wszystko” będzie można zobaczyć w formie 15 sek. spotów pokazujących różnice pomiędzy obrazem HD a SD na ekranach telewizorów w sklepach Saturn (Saturn Arkadia, Saturn Złote Tarasy, Saturn Galeria Krakowska) i Media Markt (Media Markt Marki, Media Markt Ostrobramska).

Reklama w prasie

Insert w kształcie dekodera HD ASTER dodawany do „Gazety Telewizyjnej” (dodatku TV „Gazety Wyborczej”), przewodnika telewizyjnego „To&Owo” oraz  Polityki.

Działania ambientowe w kinach

W kinach sieci Cinema City, w warszawskiej Kinotece oraz kinie Zakopianka w Krakowie przez trzy weekendy, począwszy od 29 listopada br., prowadzone będą działania niestandardowe pod hasłem „Szczegóły przestają być drobne.” Przy kasach biletowych oraz na ladach będą wyeksponowane kubełki z popcornem, w których będzie umieszczony jeden ‘megapopcorn’. Równolegle do akcji z popcornem, hostessy będą rozdawać widzom gumy o nienaturalnych rozmiarach. Hostessy w swoich strojach będą miały również powiekszone elementy (rzęsy, pierścionek), a to wszystko dla podkreślenia idei „Szczegóły przestają być drobne” – dzięki jakości obrazu w HD widzisz wyraźniej każdy szczegół.

 

Warszawa: Cinema City Arkadia, Cinema City Promenada, Cinema City Galeria Mokotów, Kinoteka.

Kraków: Cinema City Kazimierz, Cinema City PlazaImax, Zakopianka.

 

Za kreację i nadzór kampanii odpowiada agencja Change Communications. Natomiast za realizację niestandardowych działań odpowiedzialna jest agencja eventowa EmLab. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Dom Mediowy Equinox. 

Programy HD w ASTER

Obecnie w telewizyjnej ofercie programowej HD w ASTER dostępnych jest 10 programów: TVN HD, Discovery HD, The History Channel HD, Eurosport HD, Luxe TV HD, National Geographic HD, CANAL+ Film HD, CANAL + Sport HD, TVP HD oraz HBO HD.

Dekoder HD

Aby korzystać z oferty HD w ASTER konieczna jest instalacja nowego typu dekodera, który obsługuje programy HD. Dekoder wyróżnia się nowoczesną stylistyką a także możliwością montażu na ścianie. Wyposażony jest w intuicyjny przewodnik telewizyjny z wygodnymi funkcjami cyfrowymi, takimi jak: program TV, który zapewnia szybki wgląd w aktualną ramówkę wszystkich kanałów dostępnych w telewizji cyfrowej ASTER; kontrola rodzicielska, blokująca najmłodszym dostęp do niepożądanych treści; przypomnienie; wybór napisów i wersji językowej; lista ulubionych kanałów umożliwiająca stworzenie zestawu najczęściej oglądanych stacji telewizyjnych. 

Szczegóły promocji można znaleźć na stronach www.aster.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu