NaWarszawskiej.pl – zajrzyj do Ciechanowa

przez | 10/11/2008

Po Łodzi i Wrocławiu, do Internetu aktywnie wkracza Ciechanów. 7 listopada, na platformie SecondStreet.pl, uruchomiona została największa handlowa arteria tego miasta – ulica Warszawska. Jest to najstarsza i najbardziej eksponowana ulica w mieście, która niemal od początku swego istnienia do dnia dzisiejszego zachowała taki sam kształt. 

NaWarszawskiej.pl to unikatowy projekt, który daje niespotykaną możliwość obejrzenia aktualnego widoku ciechanowskiej ulicy z perspektywy przechodnia. Komputerowa myszka pozwala nam na oglądanie fasad i witryn mijanych budynków. Wirtualny spacer po Ciechanowie zaczynamy od skrzyżowania ulicy Warszawskiej z 17 Stycznia, a kończymy na wysokości Muzeum Szlachty Mazowieckiej. W ciągu najbliższych tygodni wirtualny spacer zostanie wydłużony do Placu Kościuszki. W zaciszu własnego pokoju można podziwiać m.in. Kamienicę Piankiego, stary budynek Banku Spółdzielczego – obecnie Muzeum Szlachty Mazowieckiej, czy Kamienicę secesyjną Brudnickich, a już za kilka tygodni będzie można również zajrzeć do wnętrza lokalnych sklepów i firm.

W pierwszej połowie grudnia 2008 SecondStreet.pl zostanie wzbogacone o nowe funkcje, które znacząco ją uatrakcyjnią. Będzie to zarazem zakończenie fazy testowej platformy.