Milion złotych do rozdania

 

12 listopada 2008  r. o godzinie 20.00 TorturaCen.pl – pierwszy polski cashback,  rozpocznie akcję promocyjną w której rozda milion złotych.

Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu otrzyma 5 zł w postaci cashbacku, jeżeli poleci serwis swojemu znajomemu, a ten zdecyduje się na założenie konta. Procedura jest bardzo prosta. Wystarczy wysłać e-mail polecający za pomocą modułu, który znajduje się w profilu użytkownika. Operacje tę można powtórzyć kilkakrotnie i np. za polecenie 10 osób polecający otrzyma 50 zł, za 20 osób 100 zł, itd. 

W okresie trwania promocji 5 zł otrzymuje również nowo zarejestrowany użytkownik. Zdobyte w ten sposób środki zapisują się na koncie polecanego i polecającego, ale można je wykorzystać dopiero w momencie dokonania zakupów na odpowiednią kwotę przez osobę polecaną.

Po rocznym okresie prób uruchomiliśmy w Polsce system znany i doskonale funkcjonujący do tej pory w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii – mówi Marek Stodolak prezes zarządu spółki Tortura.pl S.A. – W przeciągu kilku miesięcy nawiązaliśmy współpracę z ponad 800 sklepami, a naszym kolejnym celem jest dotarcie do klientów sklepów internetowych z komunikatem: kup przez TorturaCen.pl, a my podzielimy się z Tobą prowizją.

Strategię i kreację akcji „Milion w cashbacku” przygotowała agencja interaktywna Trendmaker z Krakowa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu