CAFE NEWS ZWIĘKSZA PULĘ NAGRÓD

przez | 10/11/2008

 

Od początku listopada uczestnicy konkursu organizowanego przez Cafe News mogą wygrać kilkaset nagród więcej. Wyprawa do Maroko i 1000 nagród trwa od 25 września.

Tak jak dotychczas internauci mogą szukać ukrytych ikon kawek w serwisach partnerów Cafe News. Nowością jest wprowadzenie rankingów dnia. Teraz codziennie można wygrać atrakcyjną nagrodę. Zbierane punkty są sumowane także w rankingach miesiąca oraz globalnym. Nagrodą główną w konkursie jest wyprawa 4×4 do Maroko dla dwóch osób.

Ponadto do zdobycia gadżety gwarantowane za tzw. kawki specjalne. Kliknięcie w ikonkę powoduje naliczanie 20 punktów oraz zdobycie nagrody gwarantowanej.

Akcja to propozycja dla tych, którzy lubią dobrą zabawę, a jednocześnie chcą być na bieżąco. Więcej na http://wyprawa.cafenews.pl.

Kawki można szukać między innymi na serwisach Chip.pl, Kozaczek.pl, Korba.pl, Medigo.pl, Mediarun.pl, Jobs.pl, Sport24.pl, Nuta.pl, Stopklatka.pl, Dziennik Internautów, Brief.pl, Newsline.pl, Waluty.com, Inwestycje.pl oraz Nf.pl.