Zumiwideo – innowacyjna forma reklamy na Zumi.pl

 

Zumi.pl, lokalizator internetowy oraz wyszukiwarka firm i usług,  wprowadza nową formę reklamy. Zumiwideo rozszerza dotychczasowe formy prezentacji firm, wykraczając daleko poza przyjęte standardy.  

Zumiwideo jest częścią wizytówek firm obecnych w serwisie Zumi.pl, dzięki nim  przedsiębiorstwa mogą w szczególnie atrakcyjny i wiarygodny  sposób przedstawiać swoją ofertę użytkownikom poszukującym na Zumi produktów i usług.  

Wideowizytówka oprócz danych kontaktowych  zawiera unikalną multimedialną prezentację firmy w postaci spotu reklamowego. Spoty  przygotowywane są  przez profesjonalne ekipy filmowe.  

Unikatowy charakter i rozbudowana funkcjonalność Zumiwideo wpływa na zwiększenie  skuteczności i daje reklamodawcom dotarcie do nowych grup klientów.  

Nowa forma reklamowa stanowi doskonałe uzupełnienie istniejących produktów będąc równocześnie inspirującym pretekstem do zapoznania się z ofertą firmy. Co istotne, przygotowane do tej pory filmy są tak dobrej jakości, że istotnie wzbogacają serwis od strony kontentowej – mówi Mateusz Boczar, dyrektor produktu Zumi.pl

Wprowadzenie formy Zumiwideo wsparte zostało kampanią w TVN, TVN24 i na portalu Onet.pl. Kampania potrwa od 6 do 21 listopada. 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu