UNIHOUSE UWZGLĘDNI TWOJĄ OBECNĄ NIERUCHOMOŚĆ PRZY ZAKUPIE DOMU LUB MIESZKANIA

przez | 07/11/2008

 

Firma deweloperska UNIHOUSE wprowadza nowy sposób finansowania  zakupu domów i mieszkań uwzględniający w rozliczeniu dotychczasową nieruchomość klienta. Ta innowacyjna metoda finansowania inwestycji zmniejszy zależnośćkupującegood kredytu bankowego oraz przyśpieszy zakup nieruchomości. UNIHOUSE jest pierwszym deweloperem na krajowym rynku, który wprowadzatakie rozwiązanie na szeroką skalę. 

UNIHOUSE przyjmie Twoją nieruchomość (mieszkanie, dom, grunt)w rozliczeniu nowej inwestycji

Firma UNIHOUSE przygotowała rewolucyjną ofertę dla swoich klientów. Propozycja skierowana jest do osób, które planują zakup mieszkania lub domu i posiadają nieruchomość o uregulowanym stanie prawnym. Deweloper – przy sprzedaży mieszkania lub domu – uwzględni w rozliczeniu dotychczasową nieruchomość klienta. 

Pierwszym krokiem do finalizacji transakcji będzie podpisanie umowy rezerwacyjnej zabezpieczającej interesy obu stron. Następnie niezależny rzeczoznawca posiadający uprawnienia wydane przez Ministra Infrastruktury dokona wyceny nieruchomości klienta. Po skompletowaniu dokumentacji nastąpi podpisanie przedwstępnej umowy zamianyw formie aktu notarialnego określającego szczegółowe warunki i terminy transakcji. Ostateczne przeniesienie własności obu nieruchomości nastąpi na podstawie kończącego proces aktu notarialnego – umowy zamiany. 

Atutem zakupu na zasadzie zamiany są niższe opłaty notarialne wynikające z konieczności uregulowania jedynie różnicy wartości dwóch nieruchomości uwzględnionych w transakcji. UNIHOUSE oferuje także pomoc swoim klientom wuzyskaniu kredytu na pozostałą część wartości nieruchomości. 

Spędź święta w nowym domu 

Nowe rozwiązanie UNIHOUSE pozwoli na znaczne przyśpieszenie zakupu nieruchomości i ułatwi negocjacje warunków kredytu z bankiem finansującym cześć transakcji. Dotychczasowa nieruchomość może stanowić równowartość wymaganegoobecnie przez banki wkładu własnego. Dzięki skróconemu czasowi transakcji, kupującybędzie mógł spędzić już najbliższe święta wnowym domu czy mieszkaniu. 

„Pionierskie rozwiązanie UNIHOUSE to ukłon w stronę wszystkich klientów, którzy chcą jeszcze w tym roku zamieszkać w nowym domu lub mieszkaniu. Ponadto, co jest bardzo istotne przy obecnym stanie rynku, nabywca nie musi zajmować się sprzedażą swojej nieruchomości, aby uzyskać niezbędne środki finansowe potrzebne na zakup nowego mieszkania. To działaniebierze na siebie deweloper.”– powiedział Robert Micał, członek zarządu UNIHOUSE. 

Rewolucyjny sposób zakupu nieruchomości dotyczy całej oferty UNIHOUSE na terenie aglomeracji warszawskiej i na Podlasiu. Obecnie firma proponuje klientom domy, mieszkania i apartamenty na kameralnych osiedlach. 

Domy UNIHOUSE w cenie mieszkań 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu generalnego wykonawcy, spółki giełdowej UNIBEP, oraz zastosowaniu unikatowej ceramicznej technologii CETE firma deweloperska UNIHOUSE może sprzedawać domy położone na obrzeżach Warszawy w cenie mieszkań znajdujących się w mieście. 

Położona na Białołęce „Osada Brzeziny” składa się z 14 domów w zabudowie bliźniaczej, z których każdy posiada 2 niezależne lokale o powierzchni około 200 m2. Znajdujące się w Zamieniu tuż za granicami Ursynowa„Osiedle Polnych Maków”składa się z 36 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni około 180 m2. Zarówno „Osadę Brzeziny”, jak i „Osiedle Polnych Maków” wyróżnia wielkość dostępnych działek. Decydując się na zakup domów w tych lokalizacjach nabywcy staną się właścicielami terenu opowierzchni nawet 600 m2. 

W Łomiankach, w otoczeniu istniejącej zabudowy jednorodzinnej powstałoOsiedle „Gardenia”–unikatowa kameralna inwestycja składająca się zaledwie z 6 bliźniaczych domów z garażami, każdy o powierzchni około 150 m2. 

Już w pierwszym kwartale 2009 r. ruszy sprzedaż „Jaśminowych Domów” przy ul. Berensona. Nowe osiedle będzie składać się z 30 domów jednorodzinnych o wysokości 2,5 kondygnacji w zabudowie bliźniaczej cztero- i trzylokalowej. Zakończenie inwestycji jest planowane na koniec 2009 r. 

Nie tylko domy 

W ofercie UNIHOUSE znajdują się również mieszkania i apartamenty wyróżniające się podwyższonym standardem wykonania części wspólnych budynków. Apartamenty „Kakowskiego 9” to kameralna inwestycja położona w pobliżu Jeziorka Gocławskiego. Wbudynku znajduje się 25 mieszkań o podwyższonym standardzie o powierzchni od 28 do 110 m2. Z naszej specjalnej oferty mogą również skorzystać mieszkańcy Podlasia. W Bielsku oddany do użytku będzie 

„Dom pod Gruszą”– czteropiętrowy budynek, który jako pierwszy blok mieszkalny w mieście posiada windę oraz garaż podziemny. W budynku powstaje 28 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchniach od 33 m2 do 67 m2. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub ogródek. 

W Białymstoku przy ul. Nowy Świat powstaniebudynek w kształcie litery „L” o 4 i 5 kondygnacjach, wktórym znajdzie się około 30 mieszkań. Część z nich powstanie w istniejącej, zabytkowej kamienicy, którą przystosowano do celów mieszkaniowych. Dłuższy bok budynku zostanie dobudowany i będzie dzielić klatkę schodową i windę zzabytkową kamienicą.