Polskie babyboxy połączą Szwajcarów z Internetem

 

ZyXEL rozpoczął dostawę nowych modemów dla Telekomunikacji Polskiej: babybox tp. Modem ten, z przygotowanym przez polskich specjalistów oprogramowaniem, będzie wprowadzany również w innych krajach, w spółkach należących do grupy France Telecom. Obecnie z urządzeń ZyXEL mogą już korzystać użytkownicy w Szwajcarii. 

Przygotowany przez firmę ZyXEL modem babybox tp umożliwia wygodne korzystanie z usługi neostrada tp, bez konieczności każdorazowego łączenia się z Internetem. Urządzenie posiada wbudowany firewall, znacznie podnoszący bezpieczeństwo sieciowe użytkowników. Kolejną ważną zaletą modemu jest możliwość wykonywania tanich, internetowych połączeń telefonicznych poprzez usługę neofon tp  i tradycyjny aparat telefoniczny. Modem został specjalnie dostosowany do sieci operatora, zapewniając pełną zgodność z bogatymi usługami głosowymi oferowanymi w ramach umowy.

„Współpraca z France Telecom jest jednym z największych projektów ZyXELa w Europie” – komentuje Marcin Michalski, Country Manager w ZyXEL Communications Polska – „Pomysł zainicjowany przez specjalistów z TP został właśnie wdrożony w Polsce i Szwajcarii oraz doceniony na innych rynkach europejskich – tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Telekomunikacją Polską przy tym projekcie”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu