LCC w Banku i na Poczcie

przez | 06/11/2008

Odbiór pieniędzy wysłanych z zagranicy nigdy wcześniej nie był tak łatwy! Dzięki podjęciu współpracy pomiędzy firmą LCC International a Bankiem Pocztowym S.A., pieniądze z Wielkiej Brytanii trafią do naszych portfeli już po niespełna 2 godzinach od wysłania!

Nie przez przypadek firma LCC International nawiązała współpracę z Bankiem Pocztowym. Jak powszechnie wiadomo ta instytucja, działając m.in. poprzez sieć Urzędów Pocztowych, ma niezwykle gęstą sieć placówek na terenie całego kraju – zrealizowanie wypłaty możliwe jest w ponad 4500 urzędach pocztowych. LCC podpisała umowę, dzięki której w każdym oddziale Banku Pocztowego oraz placówce Poczty Polskiej można odbierać gotówkę wysłaną z Wielkiej Brytanii. Śmiało można powiedzieć, że zasięg LCC obejmuje całą Polskę, a z oferowanych przez firmę usług może korzystać każdy, nawet z najbardziej oddalonego zakątka kraju. Klienci mają do wyboru dwie prędkości transferu: szybki oraz standardowy. Pierwszy umożliwia wypłatę gotówki już po dwóch godzinach od wpłaty – niezastąpiona opcja dla osób potrzebujących pieniędzy na „wczoraj”. Standardowy wariant gwarantuje odbiór przekazu już następnego dnia roboczego. Koszt prowizji płaci jedynie osoba wpłacająca i wynosi kolejno 4,90 GPB i 3,90 GPB – niezależnie od wysokości kwoty przelewu.

Aby odebrać przekazywane do kraju pieniądze, wystarczy wypełnić dostępny w oddziale Banku Pocztowego lub Urzędzie Pocztowym formularz wypłaty GIRO Płatność – Należy podać w nim nazwę i numer rachunku LCC, numer transakcji, dokładną kwotę przekazu oraz wylegitymować się dowodem tożsamości. Procedury te mają na celu zabezpieczenie pieniędzy klientów przed niepowołanymi osobami. W razie jakichkolwiek problemów uprzejmi pracownicy Banku czy Poczty z przyjemnością udzielą zainteresowanym wszystkich niezbędnych informacji na temat usług LCC International – GIRO Płatność.

Priorytetem dla LCC jest satysfakcja klienta. Dla firmy ważne jest, by klient nie musiał tracić pieniędzy oraz dużo bardziej cennego czasu. Z tego powodu również poszerzono ofertę o niezwykle ułatwiającą życie, automatyczną wymianę waluty. Na czym ona polega? Wpłacający robi przelew w funtach, a osoba upoważniona do odbioru otrzymuje w Polsce złotówki. Dodatkowo brytyjski oddział poinformuje o tym, jaką dokładnie kwotę po przeliczeniu otrzyma adresat przekazu. W ten sposób nie tracimy niepotrzebnie czasu na szukanie kantoru. Szybko, sprawnie i co najważniejsze tanio – nic nie płacimy za wymianę waluty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.