GeoDrill Polska nawiązał współpracę PR z Frohmberg Studio

Geo Drill Polska nawiązał współpracę w zakresie działań wizerunkowych z Frohmberg Studio. Firma jest wykonawcą usług z zakresu geologii inżynierskiej, hydrologii i ochrony środowiska.

„Rynek usług związanych z geologią inżynierską w ostatnim czasie rozwija się w dynamicznym tempie. W związku z rozwojem firmy postanowiliśmy zadbać o stronę wizerunkową – mówi Adam Zacharow z GeoDrill Polska – Zależy nam przede wszystkim na zwiększeniu obecności w prasie branżowej”- dodaje.

GeoDrill Polska jest obecny na rynku od 11 lat, i przez ten czas był podwykonawcą m.in dla Aquanetu, ITM Polska oraz wielu biur projektowych. Były to głównie prace w zakresie badań gruntu przy dużych projektach budowlanych oraz obsługa doradcza przy przygotowywaniu inwestycji.

„Frohmberg Studio jest agencją komunikacji marketingowej świadczącą m.in. usługi z zakresu PR, a w ostatnim czasie ta forma naszej aktywności szczególnie szybko się rozwija – mówi Mirosław Jasiak, Client Service Director Frohmberg Studio – współpraca PR z GeoDrill Polska jest tego kolejnym przykładem”- dodaje.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu