BPH TFI – dedykowana strona dla MARCa

 

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA działając na polskim rynku kapitałowym od 1998 roku stale rozwija swoją ofertę o nowe produkty inwestycyjne dostosowane do potrzeb Klientów oraz pozwalające wykorzystać szanse jakie stwarza rynek.

Przykładem takiego działania jest nowy innowacyjny fundusz inwestycyjny – BPH FIZ Korzystnego Kursu (MARC). 

Istotnym elementem kampanii reklamowej Funduszu prowadzonej w Internecie był serwis www.bphtfi.pl/marc  stworzony we współpracy z firmą IDEO Sp. z o.o.

Serwis udostępniał najważniejsze informacje o Funduszu oraz umożliwiał kontaktu z doradcą. 

Do zarządzania treścią serwisu wykorzystano system Edito CMS (www.edito.pl), który jest autorskim oprogramowaniem firmy Ideo, stale rozwijanym już od blisko 6 lat i wdrożonym w ponad 150 firmach i instytucjach publicznych w Polsce i Europie. System ten sprawdzając się w obsłudze, stanowi realną 

i w pełni funkcjonalną alternatywę wobec drogich rozwiązań i licencji zagranicznych. Jak twierdzi Rafał Grzesik z BPH TFI „Platforma Edito sprawdziła się już w kilku naszych projektach internetowych zarówno w zakresie tworzenia, aktualizacji jak i rozbudowy serwisów. Korzystanie z Edito CMS  nie tylko optymalizuje pracę i zwiększa jej efektywność, ale przede wszystkim minimalizuje czas i koszty związane z bieżącą obsługą serwisów”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu