Zostań certyfikowanym negocjatorem z Biznes.net

przez | 05/11/2008

Szkoła Negocjacji to roczny projekt szkoleniowy przygotowany dla menedżerów, handlowców, kadrowców i mediatorów. Współtwórcami Szkoły są znani menedżerowie, ludzie którzy w ciągu ostatnich 5 lat rozwiązywali konflikty, „dopinali” największe transakcje i osiągali rekordowe wyniki w polskim biznesie. Do 18 listopada każdy możne dołączyć do społeczności Szkoły Negocjacji w Biznes.net (http://szkolanegocjacji.biznes.net), w ramach której wybrany zostanie uczestnik-korespondent, który otrzyma bezpłatny, pełny pakiet uczestnictwa w rocznym kursie.

Szkoła Negocjacji to kompleksowy program doskonalenia najważniejszych kompetencji niezbędnych do efektywnego prowadzenia rozmów negocjacyjnych. Powstała z myślą o menedżerach, kadrowcach, handlowcach, mediatorach oraz wszystkich osobach, dla których negocjacje są sposobem realizacji celu i wypracowywania sukcesu.

Twórcą Szkoły Negocjacji jest Ewa Kastory, Prezes Grupy Training & Consulting, psycholog i trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Certyfikowany Coach International Coaching Community, od 2001 roku realizuje autorskie programy szkoleniowe z zakresu negocjacji, zaawansowanych technik negocjacyjnych oraz doskonalenia osobistej skuteczności negocjatora.

Konsultantami Szkoły są także Marc Dherment – jeden z najwybitniejszych w Polsce managerów zarządzających sieciami franczyzowymi, Cezary Filipowicz – współautor sukcesu zespołu negocjującego przejęcie rafinerii w Możejkach, Mateusz Krzyszczak – negocjator z wieloletnim doświadczeniem na rynku FMCG, Key Account Manager w Cadbury-Wedel, Krystian Pater – realizuje projekty inwestycyjne Polskiego Koncernu Naftowego Orlen, Maciej Radziwiłł – jeden z dziesięciu Liderów Biznesu 2008 (ranking Forbesa 09/2008), Zofia Sanejko – łączna wartość negocjowanych przez nią kontraktów znacznie przekracza miliard Euro.

W ramach Biznes.net funkcjonuje internetowa społeczność Szkoły Negocjacji (szkolanegocjacji.biznes.net), do której mogą dołączać internauci zainteresowani podnoszeniem swoich kwalifikacji w zakresie technik negocjacyjnych. Jeden z członków społeczności zostanie wybrany do roli korespondenta i otrzyma bezpłatny, pełny pakiet uczestnictwa w rocznym kursie, w zamian za relacjonowanie jego przebiegu.

Szkoła Negocjacji w Biznes.net: http://szkolanegocjacji.biznes.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.