Srebrne i brązowe Effie za kampanie ING

Kampanie reklamowe „Dojeżdżamy, załatwiamy” kredytów hipotecznych oraz „Lokata jest bez sensu” Otwartego Konta Oszczędnościowego ING Banku Śląskiego zostały nagrodzona statuetkami Effie w kategoriach long term – brąz i usługi finansowe – srebro. Kampanie obu produktów przygotowały agencje Brain oraz OS3 multimedia.

„Cieszy nas to, że sława spotkała się ze sprzedażą, a kreacja z briefem. Tak mało, a jednak tak dużo. Dziękujemy.” – powiedział Jakub Kamiński, szef agencji Brain.

Obie kampanie przełożyły się na realny wzrost sprzedaży usług ING Banku Śląskiego oraz znajomość marki – to najlepszy dowód ich skuteczności. ING BŚ od kilku lat współpracuje z agencjami Brain i OS3 multimedia.

„Skuteczne kampanie są wynikiem skrojonej na miarę klienta i potrzeb konsumentów strategii. Tym bardziej cieszy fakt, że nasze prace zostały docenione w konkursie efektywności już drugi rok z rzędu”. – dodał Marcin Maj, Dyrektor Zarządzający OS3 multimedia.

EFFIE Awards jest prestiżowym i znanym wśród agencji reklamowych i marketerów konkursem branżowym. W Polsce zakończyła się właśnie dziewiąta edycja konkursu efektywności komunikacji marketingowej EFFIE Awards. Kampanie „Dojeżdżamy, załatwiamy” oraz „Lokata jest bez sensu” przygotowały agencje Brain (koncepcja) oraz OS3 multimedia (Internet).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu