Polscy użytkownicy mogą korzystać z polskiej wersji językowej Zoho Projekty

przez | 05/11/2008

Zoho, wiodący dostawca aplikacji dostępnych online współpracujący z polską firmą MMI Group stawia na rozwijający się rynek oprogramowania komputerowego w Polsce.

Dynamiczny rozwój i wzrost konkurencyjności w obszarze oprogramowania komputerowego stanowi wyzwanie dla dostawców, pragnących odgrywać kluczową role na rynku oprogramowania. W odpowiedzi na stale rosnące wymagania klientów Zoho rozszerzył ofertę udostępniając na stronie „biznespakiet” polską wersję językową aplikacji Zoho Projekty. Jest to kolejna obok Zoho CRM, Zoho Meeting i Zoho Sheet aplikacja dostępna w języku polskim.

Aplikacje udostępniane za pośrednictwem Internetu w formie usługi (SaaS) stanowią dla Polaków wciąż dość innowacyjne rozwiązanie. Jednak rozwiązanie to ma wiele zalet, takich jak znaczne ograniczenie kosztów związanych z instalacją i obsługą aplikacji oraz łatwość dostępu użytkownika do jego danych bez względu na położenie geograficzne czy porę dnia. Coraz większa liczba firm i instytucji zaczyna dostrzegać jak wielkie korzyści może przynieść im korzystanie z tej formy zapewnienia oprogramowania dla organizacji.

„Zoho Projekty to zaawansowana, wszechstronna aplikacja zapewniająca członkom grup projektowych możliwość utrzymania bieżących kontaktów poprzez komunikaty oraz fora użytkowników unikając konieczności każdorazowego wysyłania wiadomości email” mówi Raymond Gonzalez, Administrator Strony TradeWithPros.com

Zoho wierzy, że udostępnienie aplikacji Zoho Projekty w języku polskim ułatwi wielu użytkownikom korzystanie z programu i sprawi, że zaufają im kolejni przedsiębiorcy. Zniesienie bariery językowej sprzyjać będzie powiększeniu bazy użytkowników zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych.

W trosce o swoich klientów Zoho pragnie zapewnić wszystkim komfort korzystania z szerokiego wachlarza dostarczanych aplikacji. W związku z tym Zoho planuje opracowanie polskich wersji językowych kolejnych swoich aplikacji online w Polsce dostępnych  na stronie „biznespakiet” zarządzanej przez MMI Group.

Mając na uwadze stałe dążenie firm do obniżenia kosztów operacyjnych i podniesienia wydajności, śmiało można stwierdzić, że oferta Zoho jest korzystną propozycją w obszarze oprogramowania komputerowego.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej biznespakiet.pl i zapoznanie się z szeroką gamą dostępnych aplikacji i ich przeróżnych funkcji.