Kolporter Express kurierem Polkomtela

Kolporter Express dostarczył w październiku br. do klientów Polkomtel SA, jednego z największych polskich operatorów telekomunikacyjnych (sieć Plus), blisko 2000 przesyłek kurierskich i szacuje się, że liczba ta będzie stale rosła.

Kolporter świadczy usługi kurierskie w ramach sprzedaży wysyłkowej Polkomtel SA skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Usługi są wykonywane na terenie całego kraju w strefach miejskiej i pozamiejskiej. Doręczenia odbywają się w strefie miejskiej do godziny 19 oraz w strefie pozamiejskiej do godziny 17.

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży wysyłkowej, jak również specyfiką wymagań względem obsługi kurierskiej Polkomtel SA zdecydował się na poszukiwanie partnera, który sprosta wymaganiom stawianym przez ten kanał sprzedaży. Dzięki elastycznym rozwiązaniom oferowanym przez Kolportera oferta zyskała akceptację Polkomtel SA.

W ramach obowiązującej umowy kurierzy Kolportera Express nie tylko dostarczają przesyłki do klientów, lecz także nadzorują podpisanie i zwrot kompletu dokumentów dołączonych do przesyłki (m.in. umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych, faktury). Weryfikują też tożsamość osoby odbierającej przesyłkę.

Kolporter Express to nazwa usług kurierskich świadczonych od kwietnia br. przez największego ogólnopolskiego dystrybutora prasy – Kolportera SA. Firma ma podpisane umowy na obsługę kurierską ponad 1300 podmiotów gospodarczych, do końca roku ich liczba ma przekroczyć 2000.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu