Apartament pokazowy pro-ekologicznego osiedla Orco – Klonowa Aleja już otwarty

Stan surowy inwestycji został zamknięty, prace elewacyjne na ukończeniu

Orco Property Group, wiodący deweloper działający na środkowo – europejskim rynku nieruchomości, otworzył apartament pokazowy pro-ekologicznego osiedla Klonowa Aleja, które zlokalizowane jest na warszawskim Targówku. Apartament prezentuje przyjazne dla środowiska innowacje budowlane zwiększające efektywność energetyczną budynków. Jest to nie bez znaczenia w perspektywie ustawy o certyfikatach energetycznych, która ma wejść w życie już 1 stycznia 2009 roku. Trzypokojowy apartament pokazowy o powierzchni 68 m² prezentuje również atrakcyjną ofertę wykończenia wnętrz Orco Property Group.

Klonowa Aleja jest jednym z pierwszych pro-ekologicznych osiedli w Polsce realizowanych w sektorze mieszkań popularnych. Kameralny kompleks mieszkalny składa się z dziewięciu, czterokondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze harmonijnie komponującej się z zielonym otoczeniem Parku Leśnego Bródno. Budowa osiedla rozpoczęła się w III kwartale 2007 roku, zamknięto już stan surowy inwestycji, na ukończeniu są też prace elewacyjne. Obecnie trwają prace wykończeniowe na klatkach schodowych oraz w poszczególnych lokalach mieszkalnych, jednocześnie rozpoczęto prace związane z zagospodarowaniem terenów rekreacyjnych i części wspólnych. Mieszkania dostępne są zarówno w ofercie z wykończeniem pod klucz, jak i w standardzie deweloperskim.

Dogodna lokalizacja, na skrzyżowaniu ulic Św. Wincentego i Malborskiej, tuż przy Trasie Toruńskiej, gdzie w przyszłości przebiegać będzie druga linia warszawskiego metra, zapewnia łatwy dostęp do wielu form rozrywki i usług. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się popularne centra handlowe (Park handlowy Targówek, Domoteka, M1, Ikea), ośrodki fitness (Gymnasion) oraz kawiarnie i restauracje. Osiedle pomieści 284 mieszkania o powierzchni od 35 do 120 metrów, z których każde będzie wyposażone w przestronny taras, balkon lub ogródek. Do dyspozycji mieszkańców będzie też wiele innych udogodnień – nowoczesne windy zapewniające wygodną komunikację pomiędzy podziemnymi parkingami a pozostałymi piętrami, schowki do przechowywania rowerów i innych sprzętów, całodobowy monitoring oraz plac zabaw, zaprojektowany z myślą o uciesze i bezpieczeństwie najmłodszych rezydentów osiedla.

Apartament pokazowy inwestycji Klonowa Aleja można oglądać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 11 do 19 oraz w soboty w godzinach od 10 do 15. Na miejscu, do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, są konsultanci Orco Property Group, którzy służą radą w kwestii wyboru wystroju mieszkania.

Cena za m2: od 7750 PLN, cena zawiera wykończenie mieszkania w standardzie Comfort

Termin ukończenia inwestycji: III kwartał 2009 roku

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu