wSPAniały czas Tissot

W niecodziennym klimacie, w Multico Wellness & Spa, zaprezentowano świąteczno-karnawałową kolekcję zegarków Tissot. Na spotkanie przybyło ponad trzydzieści dziennikarek, które w egzotycznej scenerii, mogły zapoznać się z najnowszą ofertą zegarków Tissot. Panie miały również okazję na chwilę relaksu i oderwania się od pracy. Na zaproszonych gości czekały bowiem specjalistki od manicure, pedicure oraz refleksoterapii, które zadbały o świetny wygląd dłoni naszych gości. Zadbane ręce w połączeniu z ekskluzywnym zegarkiem marki Tissot stanowią kwintesencję elegancji i uroku.

Miejsce spotkania oddawało klimat egzotycznej wyspy. Panie mogły odprężyć się leżąc przy basenie, wśród pachnących kwiatów z hawajskim drinkiem w ręku. Pozwoliło to wymknąć się na chwilę z jesiennej aury i wrócić do wakacyjnych wspomnień. W tym samym czasie Agnieszka Ławniczak–Czajkowska – Sales & Marketing Manager Tissot oraz Magdalena Polańska – Marketing & PR Coordinator The Swatch Group prezentowały świąteczno- karnawałową kolekcję zegarków Tissot. Panie mogły przymierzyć wybrane przez siebie modele, dopasować do swojej garderoby i stylu. Była to również okazja na zastanowienie się nad prezentami świątecznymi, które w tym sezonie upłyną pod znakiem zegarków Tissot.

W prezentowanej kolekcji znalazły się różne zegarki, sportowe, jak i eleganckie. Ich wspólną zaletą są nowoczesne technologie oraz najwyższej jakości materiały. Zaprezentowana kolekcja zegarków jest dość szeroka, każdy znajdzie coś dla siebie. Kobiety, które lubią subtelną elegancję, z pewnością zainteresują się zegarkami Tissot Equi-T Festive Special. Modele Tissot T-Moments z różowego PVD oraz Tissot Happy Chic w pełni sprostają wymaganiom kobiet ceniących połączenie blasku i elegancji. Sportową elegancję dla Pań prezentuje linia Tissot T-Tracx, zaś klasyczne kształty w nowoczesnej formie to zegarki Tissot Quadrato Lady, Tissot My-T, Tissot PRC 100 czy Tissot Odaci-T. Zaskakującą propozycją są złote zegarki z serii Tissot Pearl Fishers, które występują w formie bransoletki lub wisiorka. Z kolei wspaniałym prezentem dla Panów może być Tissot Le Locle Square oraz Tissot Stylis-T.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu