Wola Info współpracuje z ZUS-em

Wola Info podpisała umowę na dostarczenie macierzy dyskowej dla Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. To kolejny ważny krok giełdowej spółki na rynku publicznym. Kontrakt o wartości 3,29 mln zł został zawarty w drodze przetargu nieograniczonego.

– Nasza wiedza i doświadczenie technologiczne spełniały kryteria określone w postępowaniu przetargowym ogłoszonym przez jedną z najstarszych instytucji ubezpieczeniowych w Polsce. Ten kolejny już kontrakt z instytucją sektora publicznego to dowód na umacnianie naszej pozycji w tym obszarze – powiedział Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info S.A.

Przedmiotem umowy jest dostawa, instalacja i uruchomienie macierzy dyskowej o pojemności 16,9 TB wraz z dwoma przełącznikami sieci SAN. Ponadto warszawska spółka zobowiązała się do udzielenia licencji na wymagane oprogramowanie oraz jego aktualizację przez 36 miesięcy. Termin realizacji kontraktu wynosi 8 tygodni.

Przypomnijmy, że w maju 2008 r. Wola Info podpisała umowę z PKO Bankiem Polskim na rozbudowę macierzy dyskowych z oprogramowaniem. Wartość kontraktu wyniosła wówczas 27 mln zł. Całkowite zakończenie prac jest planowane na listopad br. Natomiast w marcu warszawska spółka zakończyła projekt rozbudowy sieci SAN o wartości ponad 3,8 mln zł dla tego samego klienta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu