Mariusz Muszyński nowym prezesem BI Insight S.A.

przez | 04/11/2008

Nowym Prezesem Spółki BI Insight został Mariusz Muszyński, pełniący do tej pory funkcję Dyrektora ds. Wdrożeń rozwiązań Business Intelligence. Nowy Prezes Zarządu posiada liczne kompetencje w zakresie globalnych standardów i metodologii implementacji systemów BI.

Mariusz Muszyński jest absolwentem Instytutu Informatyki Politechniki Białostockiej. W trakcie rozwoju swojej dotychczasowej kariery zawodowej nabył rozległą wiedzę i wiele umiejętności praktycznych w zakresie globalnych standardów i metodologii implementacji systemów BI. Z branżą IT związany jest od kilkunastu lat.

Jego doświadczenie obejmuje zarówno umiejętność wdrażania złożonych systemów klasy Business Intelligence, jak i zarządzanie projektami. Specjalizował się również w kierowaniu działami wytwarzania i dostarczania oprogramowania.

Od początku swojej pracy zawodowej zajmował się głównie doradztwem informatycznym w zakresie budowy dużych zintegrowanych systemów informatycznych, korporacyjnych hurtowni danych, praktycznym zastosowaniem rozwiązań klasy ETL, OLAP i CPM przy wykorzystaniu różnorodnych technologii i narzędzi.

Pełniący do tej pory funkcję prezesa Andrey Eisenberg, posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu sektora IT na całym świecie, zasilił skład Rady Nadzorczej BI Insight.