Certyfikat „Najwyższa jakość” dla Ponetex Logistics

przez | 04/11/2008

W dniu 3 listopada 2008 roku na deskach Teatru Nowego w Poznaniu kapituła Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością przyznała Certyfikaty „Najwyższa jakość”. Ten prestiżowy tytuł przypadł, już po razu drugi, firmie Ponetex Logistics.

Certyfikat przyznawany jest przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością w ramach Programu Jakości „Najwyższa Jakość”. Honorowym patronem akcji jest Ministerstwo Gospodarki.

Tytuł „Najwyższa jakość” mają szansę otrzymać firmy, dla których zarządzanie przez jakość (Total Quality Management) stało się głównym wyznacznikiem rozwoju oraz podejmowanych działań.

Ponetex Logistics otrzymał Certyfikat już po raz drugi, potwierdzając tym samym stosowanie najwyższych standardów jakościowych w obsłudze swoich klientów.

Dodatkowym wyróżnieniem dla firmy była indywidualna nagroda „Menedżera Najwyższej Jakości Roku 2008”, którą przyznano Prezesowi Ponetex Logistics, Waldemarowi Osmólskiemu.

– Obie nagrody nie stanowią zwieńczenia naszych wysiłków w stałym podnoszeniu jakości serwisu, ale są drogowskazem potwierdzającym, że idziemy w dobrym kierunku – podsumował odbierając nagrodę Prezes Osmólski.

Przyznanie Certyfikatu „Najwyższa Jakość” to nie jedyne wyróżnienie jakie spotkało Ponetex Logistics w 2008 roku. W maju firma otrzymała holendersko-polską nagrodę (Dutch-Polish Trade Award) przyznawaną firmom o niderlandzkich korzeniach, ale skutecznie prosperujących na polskim rynku.

Więcej informacji o firmie Ponetex Logistics znaleźć można na stronie www.ponetex.com.pl.