Nowy system Asseco Business Solutions dla segmentu MSP – aplikacja do zarządzania relacjami z klientami

W dniu 3 listopada br. Asseco Business Solutions wprowadziło do oferty nowy program dla małych i średnich firm WF-CRM,  dedykowany do zarządzania relacjami z klientami. Aplikacja pozwoli usprawnić działania niezbędne do utrzymywania wysokiej jakości kontaktów z kontrahentami i poszerzania ich portfolio. Rozwiązanie, do tej pory dostępne dla największych klientów Asseco BS, teraz jest także w zasięgu ręki sektora MSP.

Program marki WA-PRO „Zarządzanie relacjami z klientami WF-CRM” jest systemem nowej generacji, który wyróżnia się elastyczną strukturą i sprawdza się w każdej branży. Aplikacja pozwala na uzyskanie kompletnego obrazu relacji firmy z klientem, tworząc wirtualny i uniwersalny model przedsiębiorstwa. Zaczynając od fazy nawiązania pierwszego kontaktu, program pozwala na uporządkowanie wiedzy o wszystkich sprawach dotyczących konkretnego klienta.

– Inteligentne zebranie historii działań przedsiębiorstwa staje się bezcenną wiedzą, która prowadzi do utrzymywania dobrych relacji z klientami. Tego typu działania są coraz bardziej doceniane przez małe i średnie firmy. Nasz nowy program WF-CRM zawiera szeroki wachlarz możliwości zarządzania kontaktami z kontrahentami. Zadbaliśmy też o przyjazny wygląd, czytelny i intuicyjny w obsłudze interfejs, wykorzystując do tego nowoczesną technologię – mówi Jacek Rogala, Menedżer programu WA-PRO WF-CRM w Asseco Business Solutions.

System WF-CRM gwarantuje wszechstronną elastyczność i dopasowanie się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wbudowany program pocztowy oferuje pełne możliwości zarządzania firmową korespondencją, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Program jest wyposażony w wygodny kalendarz, który przedstawia w graficzny sposób wszystkie zapisane terminy w bazie danych. Zaletą systemu jest także wbudowany tzw. klient pocztowy, czyli program do odbioru poczty, który pozwala na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy użytkownika.

Systemy WA-PRO to jedne z najczęściej wybieranych programów dla MSP. Aplikacje wspomagają zarządzanie takimi obszarami przedsiębiorstwa jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Od początku istnienia marki (1994 r.) z oprogramowania WA-PRO skorzystało już ponad 63 tysiące firm, a liczba sprzedanych licencji przekroczyła 187 tysięcy.

Więcej informacji o firmie i ofercie: www.assecobs.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu