MIX – wybierz swój ulubiony smak witaminek

Gdy chodzi o zdrowie naszych dzieci często czujemy się zagubieni i bezradni. Z jednej strony błagalny wzrok córki lub syna w sklepie ze słodyczami, z drugiej zdrowy rozsądek i wiedza na temat witamin i minerałów koniecznych do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Jak poradzić sobie z dostarczeniem odpowiednich składników diety naszemu dziecku bez narażania się na ciągłą walkę przy stole?

Wielu z nas jest przerażonych – jedyne co sprawia przyjemność naszym pociechom to chipsy, słodycze, wysokosłodzone napoje. Na widok owoców, warzyw krzywią się i uciekają z krzykiem. A przecież brak witamin i minerałów ma negatywny wpływ na prawidłowy rozwój naszego dziecka. Tylko jak im to wytłumaczyć, kiedy nie za bardzo chcą o tym słuchać…? Cóż, inicjatywa leży po naszej stronie.

Firma Ferrosan przygotowała nową propozycję suplementów witaminowo-mineralnych z myślą specjalnie o dzieciach – MIX z rodziny Multi-tabs – o czterech różnych smakach: coli i limonki, truskawki i maliny, jabłka czy owoców leśnych! Te pyszne i uwielbiane przez maluchów smaki na pewno ułatwią nam przekonać dzieci do brania suplementów. W dodatku występują w atrakcyjnym, kolorowym opakowaniu! A co najważniejsze – 1 tabletka zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały dla dzieci powyżej 3 roku życia. Dlaczego więc nie zaproponować dzieciom pysznej pastylki o smaku coli i limonki, bogatej w zestaw witamin i minerałów?

„MIX z rodziny Multi-tabs ma pomóc rodzicom w ich walce o zdrowie i witalność swoich pociech” – mówi Małgorzata Kozińska-Zięba, Brand Manager, Ferrosan Poland Sp. z o.o. „MIX będzie przyciągał dzieci czterema wspaniałymi smakami tabletek do ssania. Dzięki niemu rodzice będą mieli pewność, że dieta ich dzieci jest wzbogacona o zestaw niezbędnych witamin i minerałów” – dodaje Małgorzata Kozińska-Zięba.

MIX z rodziny Multi-tabs dostępny jest w postaci tabletek do ssania. Zawarta w tabletkach unikalna kombinacja 8 witamin oraz 9 makro- i mikroelementów odpowiednio dobranych do wieku wspiera prawidłowy rozwój organizmu dziecka. Produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych: truskawkowo-malinowy, cola-limonka, jabłkowy, owoce leśne. Produkt rekomendowany dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. W opakowaniu znajduje się 15 tabletek, cena za opakowanie to ok. 9,50 zł.

Więcej informacji na stronie www.multi-tabs.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu