Przejdź do treści

Marcin Jarysz nowym dyrektorem w TEQUILA\Polska

 

Na czele jednego z zespołów client services agencji marketingu zintegrowanego TEQUILA\Polska stanie Marcin Jarysz. Po ponad 4 latach pracy w agencji obejmie stanowisko Account Directora. Wraz z początkiem listopada zastąpi tym samym Bartosza Kluczyńskiego. 

1 awans, Bartosz Kluczyński, Marcin Jarysz, Przemysław Wojak, TEQUILA/Polska– Obserwując dynamiczny rozwój Marcina w agencji TEQUILA\Polska zdecydowaliśmy się postawić przed nim kolejne wyzwania. W ciągu ostatnich 4 lat Marcin udowodnił, że nie tylko posiada zdolności interpersonalne i organizacyjne, ale także nie boi się odpowiedzialności. To dobry moment aby Marcin mógł realizować się w nowych obszarach zarządzania – powiedział Przemysław Wojak – Managing Partner TEQUILA\Polska

Marcin jest absolwentem politologii w Instytucie Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracę zawodową  rozpoczynał w agencji Euro RSCG 4D. 

Od 2004 roku Marcin Jarysz związany jest z TEQUILA\Polska. Początkowo jak Account Executive, od prawie roku na stanowisku Senior Account Managera współpracował przy realizacji projektów dla takich klientów jak Imperial Tobacco, Kompania Piwowarska, The Lorenz-Bahlsen Snack Word czy Unilever Polska. 

Marcin Jarysz jako Account Director w duecie menadżerskim z Przemysławem Jędrowskim – Group Creative Directorem odpowiedzialny będzie za zarządzanie zespołem pracowników, który zajmuje się obsługą m.in. Kompanii Piwowarskiej (Tyskie, Żubr).