ATM Grupa uznana „Dobrą Firmą 2008”

ATM Grupa – największy niezależny producent programów telewizyjnych – została zwycięzcą siódmej edycji konkursu „Dobra Firma 2008”, organizowanego przez Rzeczpospolitą w ramach rankingu Lista 2000. Firma znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, które wykazały ponadprzeciętne zyski. Uroczysta gala, podczas której zostali uhonorowani zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu odbyła się 30 października 2008 w Warszawie.

Lista 2000 dużych i średnich firm uwzględnia przedsiębiorstwa, których przychody ze sprzedaży przekraczają 80 mln złotych. Kapituła konkursu dodatkowo wyłania, w ramach rankingu Lista 2000, grupę najlepszych 20 przedsiębiorstw i przyznaje im tytuł „Dobrej Firmy”. Nagrodzone zostają te, które najprężniej się rozwijają, wykazując dużą dynamikę sprzedaży i rentowność.

„Jest nam niezmiernie miło, że nasza działalność została wyróżniona w konkursie Dobra Firma 2008. Jest to potwierdzenie słusznie obranej strategii i podejmowanych przez nas działań” – powiedział Maciej Grzywaczewski, wiceprezes ATM Grupy.

Wieloletnia działalność ATM Grupy zaowocowała licznymi nagrodami i wyróżnieniami. Spółka została m.in. laureatem ubiegłorocznego rankingu Lista 2000 – zarówno w kategorii najbardziej rentownych, jak i najbardziej efektywnie działających spółek na polskim rynku. Uzyskała również tytuł Gazeli Biznesu – dynamicznie rozwijającej się spółki – nie tylko w województwie dolnośląskim, ale także w rankingu ogólnopolskim. Ponadto, ATM Grupa została uhonorowana w rankingu Perły polskiej gospodarki – w klasyfikacji ogólnej, jak i w rankingu branży medialnej oraz rankingu TSR (Total Shareholder Return), w którym najważniejszym kryterium konkursu jest całkowita stopa zwrotu kapitału spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu